reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kabaret tv już nadaje

dodano: 2024-04-02 08:16 | aktualizacja: 2024-04-02 14:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl

Kabaret tv 2 kwietnia o godz. 6:00 wystartował Kabaret tv. Ten nowy polski kanał telewizyjny o charakterze rozrywkowym jest dostępny w ofertach Play i UPC oraz Toya. Jego nadawcą jest Wirtualna Polska Media, należąca do Wirtualna Polska Holding. Co można znaleźć w ramówce Kabaret tv?

forum.satkurier.pl
Kabaret tv


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kabaret tv z koncesją KRRiT

13 marca br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udzieliła spółce Wirtualna Polska Media koncesji na rozpowszechnianie w sieciach telekomunikacyjnych innych niż wykorzystywane do rozpowszechniania rozsiewczego naziemnego lub rozsiewczego satelitarnego programu telewizyjnego pod nazwą Kabaret tv. Koncesja obowiązuje do 12 marca 2034 roku.

Kabaret tv nadaje codziennie, 24 godziny na dobę, ma charakter wyspecjalizowany: rozrywkowy. Skierowany jest do wszystkich widzów, zwłaszcza do osób w wieku 16-59 lat. Zgodnie z zapisami koncesji, może być rozpowszechniany przez Equinix (Poland), CANAL+ Polska i T-Mobile Polska.

Co w ramówce Kabaret tv?

Audycje rozrywkowe mają zajmować nie mniej niż 72,5 proc. zarówno tygodniowego, jak i miesięcznego czasu nadawania Kabaret tv w godz. 6:00-23:00. W programie Kabaret tv emitowane są kabarety, audycje satyryczne oraz skecze, z największymi gwiazdami polskiego, współczesnego kabaretu oraz z szerokim spektrum polskiego środowiska kabaretowego. Audycje powtórkowe będą zajmować 90 proc. tygodniowego czasu nadawania programu. Nadawca przewiduje, że audycje wytworzone pierwotnie w języku polskim mają wypełnić 40 proc., a audycje europejskie 51 proc. kwartalnego czasu nadawania programu.
 

W ramówce Kabaret tv są 3 główne cykle: „Mistrzowie Kabaretu”, „1,2,3…Kabaret!” oraz „Kabaret na żądanie”. Występują w nich znane i lubiane formacje: Kabaret Smile, Kabaret Chyba, Kabaret Hrabi, Nowaki, a także Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Czesuaf i Paranienormalni.
 

- Kanał Kabaret tv powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę widzów dostępu do telewizyjnej rozrywki. Jako jedyni w Polsce gwarantujemy nieprzerwaną, 24-godzinną dawkę śmiechu, bo wiemy, że Polacy naprawdę kochają żarty i skecze w najlepszym wykonaniu - mówi Agnieszka Gajzler, Managing Director Telewizji WP oraz Content Business Growth Director w Wirtualnej Polsce.

Kabaret TV
Kabaret tv
Kabaret TV
Kabaret tv

Gdzie dostępny jest Kabaret tv?

Kabaret tv dostępny jest w ofertach Play i UPC oraz Toya. W Play są to pozycje 53 i 143, na liście kanałów w dekoderach Mediabox i w TV z modułami CAM Kabaret tv można znaleźć na pozycjach 18, 44 i 476, a na Horizon i 4K Box - 18, 44 i 213. Docelowo kanał będzie dostępny od pakietu Select. W dekoderach Toya jest to pozycja 47.

Stworzono również specjalną stronę internetową - kabarettv.pl, na której można znaleźć m.in. szczegóły dotyczące ramówki i programów.

Kabaret tv nadawany jest w rozdzielczości HD (1920x1080), z proporcjami obrazu 16:9 i przepływnością wideo ok. 6,45 Mbit/s. Jakość dźwięku: MPEG Stereo, 224 kbit/s.

Kabaret tv to pierwotna nazwa kanału typu FAST Karuzela Śmiechu dostępnego w usłudze streamingowej Pilot WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...