reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Streaming Canal+ dla abonentów Digi SK

dodano: 2024-04-04 13:51
autor: RO | źródło: Digi Slovakia/parabola.cz

Digi Slovakia Od 3 kwietnia br. abonenci DIGI Slovakia mogą korzystać z usługi przesyłania strumieniowego CANAL+. Nowa oferta jest dostępna dla klientów telewizji satelitarnej i internetowej, którzy subskrybują pakiety podstawowe Premium i Platinum, a także telewizji internetowej z aktywnym pakietem Prémiový Šport.

CANAL+
Canal+ Czechy streaming


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Popularny serwis streamingowy CANAL+ jest teraz dostępny dla klientów DIGI na Słowacji. Setki filmów, seriali i popularnych programów sportowych wyprodukowanych dla Canal+ Sport to główne korzyści płynące z posiadania usługi streamingowej CANAL+.

Aby skorzystać z nowej usługi DIGI, należy zarejestrować się na stronie internetowej operatora www.digislovakia.sk/canalplus.

Usługa streamingowa CANAL+ jest dostępna na telewizorach Smart TV, tabletach, smartfonach i komputerach.

Klienci telewizji internetowej firmy DIGI znajdą odpowiednią aplikację w swoich dekoderach. Jeżeli aplikacja nie pojawi się automatycznie w menu głównym, należy ją pobrać z odpowiedniego sklepu z aplikacjami. Z usługi CANAL+ można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Nieustannie staramy się ulepszać usługi oferowane przez DIGI i dlatego cieszymy się, że nasza oferta powiększyła się o nową zaletę w postaci usługi streamingowej CANAL+. Klienci DIGI mają dzięki temu mnóstwo wysokiej jakości filmów i seriali. Jesteśmy przekonani, że z różnorodnej oferty skorzysta każdy członek rodziny

- powiedział Michal Mažár, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w DIGI Slovakia.


Platforma satelitarna DIGI Slovakia jest świadczona z satelitów Thor/Intelsat 10-02 (0,8°W/1°W). Kanały są szyfrowane w systemie Nagra MA.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...