reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Premier Sports już nadaje w Wielkiej Brytanii

dodano: 2024-04-10 21:37 | aktualizacja: 2024-04-10 22:32
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Premier Sports Czas Viaplay w Wielkiej Brytanii skończył się - Premier Sports przejął kanały linearne Viaplay Sports 1 i Viaplay Sports 2 od 9 kwietnia 2024 roku. Nadawca ogłosił też nową aplikację na Smart TV, która umożliwi strumieniowe przesyłanie wydarzeń sportowych na żywo bez subskrypcji Sky czy Virgin Media.

Premier Sports (foto: rxtvinfo.com)
Premier Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viaplay Sports 1 HD został zastąpiony kanałem Premier Sports 1 HD na tp. 103 (11,671H; DVB-S2) satelity Astra 2G (28,2°E). Viaplay Sports 2 HD ustąpił miejsca dla Premier Sports 2 HD na tp. 114 (11,386V; DVB-S2) satelity Astra 2E (28,2°E). Przekaz jest szyfrowany w VideoGuard dla platformy Sky UK.

Obecni abonenci Viaplay powinni sprawdzić swoje e-maile, aby uzyskać szczegółowe informacje o migracji i sposobie zarządzania kontem. Premier Sports gwarantuje płynne i bezproblemowe przejście.

Minęło zaledwie 18 miesięcy, odkąd marka Premier Sports zniknęła z Wielkiej Brytanii po sprzedaży nordyckiemu nadawcy Viaplay. Poważna zmiana sytuacji finansowej spowodowała przyśpieszone wyjście Viaplay z Wielkiej Brytanii. Powrót do Premier Sports zajął 4 miesiące. Na początku tego roku irlandzki organ ochrony konkurencji zatwierdził sprzedaż kanałów z powrotem na rzecz Premier Sports z siedzibą w Dublinie.

Premier Sports zaoferuje La Liga TV.
Przy okazji hiszpańska liga piłki nożnej powraca jako odrębna oferta w nowej usłudze transmisji strumieniowej Premier Sports. Całodobowy kanał pokaże mecze na żywo, codzienne programy studyjne z udziałem hiszpańskich ekspertów piłki nożnej, filmy fabularne, dokumenty, materiały archiwalne i wiele innych treści.

Premier Sports jest nadal obecny w platformie Sky UK i sieci Virgin Media. Jednak abonenci mogą ominąć tradycyjne usługi i skorzystać z oferty streamingowej.

Co z filmami Viaplay?
Filmy i seriale przestaną być dostępne dla byłych subskrybentów Viaplay od 22 maja 2024 roku. W przyszłości treści niezwiązane ze sportem Viaplay będą pojawiać się w innych usługach w Wielkiej Brytanii, ponieważ Viaplay będzie dystrybuował treści za pośrednictwem "partnerów". Firma nie ujawniła więcej informacji.

Cieszymy się, że możemy wrócić na brytyjski rynek i zaoferować nasze znakomite portfolio sportowe lojalnej i rozwijającej się bazie subskrybentów. Oznacza to nową erę dla Premier Sports w rozwoju działalności. Cieszymy się, że wracamy do Wielkiej Brytanii. Klienci będą w dalszym ciągu oglądać ten sam wspaniały zespół talentów sportowych, prowadzących nasze relacje oraz wszystkie ważne wydarzenia sportowe na żywo, obejmujące krajową i międzynarodową piłkę nożną, rugby, hokej na lodzie, sporty motorowe i sztuki walki

- skomentował Richard Sweeney, dyrektor generalny Premier Sports.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding kanałów


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...