reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Startuje Music Box Classic

dodano: 2024-04-17 17:31 | aktualizacja: 2024-04-17 18:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Music Box Group

Music Box Classic Startuje Music Box Classic - nowy kanał muzyczny typu FAST oferujący teledyski z lat 80., 90. i 2000. Za jego wprowadzenie odpowiadają Music Box Group i SoFAST. - Wierzymy, że widzowie będą mile zaskoczeni jakością klipów. Wszystkie zostały zremasterowane przy użyciu naszej własnej technologii - mówi Serhij Kobel.

Music Box Group
Music Box Classic


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Music Box Group uruchamia swój pierwszy kanał FAST

Polska spółka Music Box Group, nadawca kanału telewizyjnego Music Box Polska, oraz SoFAST, zajmujący się tworzeniem, dystrybucją i monetyzacją kanałów FAST, wprowadzają na rynek Music Box Classic. Ten zupełnie nowy kanał muzyczny działa właśnie w modelu FAST (Free Ad-supported Streaming Television - bezpłatna telewizja strumieniowa z reklamami).

Co w ofercie kanału Music Box Classic?

Jak informuje nadawca, Music Box Classic wyróżnia się na tle innych stacji muzycznych dystrybułowanych w modelu FAST starannie wyselekcjonowaną playlistą z największymi gwiazdami muzyki pop i rock i ich hitami z lat 80., 90. i 2000.
 
 

- Stworzyliśmy telewizję, która przyciągnie fanów muzyki z całego świata. Widzowie znajdą w niej wszystkie największe hity setek uznanych na całym świecie gwiazd muzycznych, takich jak Cher, Michael Jackson, Tina Turner, Donna Summer, Whitney Houston, Celine Dion, Queen , Kylie Minogue, Lady Gaga, Britney Spears i wielu innych. Wierzymy, że widzowie będą mile zaskoczeni jakością klipów. Wszystkie zostały zremasterowane przy użyciu naszej własnej technologii, aby zapewnić bezkonkurencyjna jakość obrazu i dźwięku - mówi Serhij Kobel, dyrektor zarządzający i programowy Music Box Group.

- Jako pionierzy globalnego ekosystemu FAST/AVOD, SoFAST jest podekscytowany możliwością współpracy z Music Box Group przy uruchomieniu Music Box Classic - powiedział Yanaï Arfi, założyciel i dyrektor generalny firmy SoFAST. - Dzięki naszemu doświadczeniu w dystrybucji programów telewizyjnych i silnej pozycji Music Box Group w branży muzycznej jesteśmy pewni, że Music Box Classic zachwyci widzów niezrównaną kolekcją ponadczasowych hitów.

Gdzie Music Box Classic będzie dostępny?

Jak czytamy w komunikacie, oferta SoFAST obejmuje ponad 580 kanałów FAST nadawanych na różnych platformach streamingowych, w tym CTV, OTT, Telco. W Polsce kanał Music Box Classic ma być dostępny na wiodących platformach sreamingowych i serwisach OTT.
 

- Oczekujemy, że na pierwszym etapie kanał pojawi się w kilku zagranicznych serwisach streamingowych, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii i Francji. Później będzie dostępny także w Polsce - prowadzimy rozmowy z platformami. Docelowo liczymy na szeroką dystrybucję międzynarodową. Platformy z około 50 krajów będą miały możliwość dodania naszego kanału do swojego serwisu - informuje satkurier.pl Antoni Kudrewicz, dyrektor ds. marketingu i rozwoju biznesu Music Box Group.

Music Box Classic dołącza do oferty linearnych stacji muzycznych obsługiwanych przez Music Box Group w Polsce, Ukrainie i Gibraltarze, jeszcze bardziej umacniając swoją obecność w branży rozrywkowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...