reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 19.04.2024

dodano: 2024-04-18 14:54 | aktualizacja: 2024-04-19 11:19
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Satkurier.pl poleca transmisję z PKO BP Ekstraklasy w 4K: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze. Polecamy także transmisje z meczów Fortuna 1. Liga. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 

CANAL+ Sport

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

01:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Miami Heat - Chicago Bulls

03:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New Orleans Pelicans - Sacramento Kings
 

CANAL+ Sport 2

12:30 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
Elena Rybakina - Jasmine Paolini 
Komentarz: Bartosz Ignacik, Klaudia Jans -Ignacik

14:30 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
Marketa Vondrousova - Aryna Sabalenka
Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka, Dawid Celt

17:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
Iga Świątek - Emma Raducanu
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Zaręba

18:30 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
Zheng Qinwen/Kostjuk Marta - Coco Gauff
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Zaręba
 

CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Radomiak Radom
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 

CANAL+ Sport 5

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Radomiak Radom
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Wojciech Jagoda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - FC Lorient
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki
 

Eleven Sports 1

18:00 Żużel: PGE Ekstraliga: 
KS Apator Toruń - Fogo Unia Leszno
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski

20:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Orlen Oil Motor Lublin - ebut.pl Stal Gorzów
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
 

Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: Serie A:
Genoa FCF - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio - Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 

Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - Granada CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Kuba Ostrowski
 

Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: Serie A:
Genoa FCF - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - FC Lorient
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek
 

Eurosport 1

13:45 Kolarstwo szosowe: Tour of the Alps:
Etap 5

 

Eurosport 2

20:00 Golf: RBC Heritage:
2. runda

 

Fightklub

14:30 Sporty walki: ONE Friday Fights 59:
Gala

 

Motowizja

08:15 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
OS1 Krašić - Sošice 1

09:40 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
OS2 Jaškovo - Mali Modruš Potok 1

10:40 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
OS3 Ravna Gora - Skrad 1

11:45 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
OS4 Platak 1

14:30 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
OS5 Platak 2

15:45 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
OS6 Ravna Gora - Skrad 2

17:15 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
OS7 Jaškovo - Mali Modruš Potok 2

18:10 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
OS8 Krašić - Sošice 2
 

Polsat Sport Premium 1

14:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: 
Olympiacos SFP - FC Nantes
Komentarz: Paweł Gołaszewski, Piotr Kobierecki

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Szymon Rojek, Tomasz Łapiński
 

Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA: 
FC Porto - AC Milan



 

Polsat Sport Premium 3

17:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Nassr - Al Fayha



 

Polsat Sport

11:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

13:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

17:00 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
Grupa Azoty Chemik Police - PGE Rysice Rzeszów
 

Polsat Sport Extra

10:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

12:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

14:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Znicz Pruszków - Wisła Kraków
Komentarz: Cezary Kowalski, Maciej Żurawski
 

Polsat Sport Fight

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Baskonia Vitoria Gasteiz - Virtus Segafredo Bolonia



 

Polsat Sport News

17:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/4 finału

21:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: 
Michał Bryl/Bartosz Łosiak - Alex Ranghieri/Adrian Ignacio Carambula
 

Sportklub

16:00 Jeździectwo: Puchar Świata, Rijad:
Zawody

17:45 Jeździectwo: Puchar Świata, Rijad:
Zawody

19:10 Jeździectwo: Puchar Świata, Rijad:
Zawody
 

TVP Sport

18:00 Hokej na lodzie: Mecz towarzyski: 
Polska - Słowenia
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki

20:30 Piłka nożna: 2.liga:
Polonia Bytom – KKS 1925 Kalisz [tylko w tvpsport.pl]
Komentarz: Marcin Feddek

20:30 Boks: PZB Suzuki Boxing Night 28:
Gala
Komentarz: Kacper Bartosiak, Janusz Pindera
 

Viaplay

05:30 Wyścigi samochodowe: Formuła 1, Grand Prix Chin:
1. sesja treningowa
Komentarz: Maciej Jermakow, Aldona Marciniak

09:30 Wyścigi samochodowe: Formuła 1, Grand Prix Chin:
Kwalifikacje sprint
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

13:00 Dart: European Darts Grand Prix:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

18:30 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
RB Lipsk - Bayer 04 Leverkusen

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Elversberg - FC Schalke 04
Komentarz: Kamil Kania

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Nürnberg - SC Paderborn 07

19:00 Dart: European Darts Grand Prix:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Norrköping - Djurgården

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cubs - Marlins

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SG Flensburg-Handewitt - MT Magdeburg
Komentarz: Tomasz Górski

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - FC Augsburg
Komentarz: Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz

20:30 Rugby: United Rugby Championship:
Ulster - Cardiff Rugby

21:00 Piłka nożna: Sky Bet League One:
Oxford United - Stevenage

00:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Nationals - Astros

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Mets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...