reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

11 czeskich licencji dla ViacomCBS Networks

dodano: 2024-04-19 16:05
autor: RO | źródło: parabola.cz

ViacomCBS Spółka ViacomCBS Networks International Czech może nadawać płatne kanały telewizyjne w Czechach i za granicą na podstawie czeskiej licencji. Tak zdecydowała Rada ds. Radiofonii i Telewizji (RRTV), która udzieliła 11 licencji na dystrybucję stacji TV drogą satelitarną i kablową. Jakie kanały mogą działać w Polsce?

ViacomCBS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nick Jr France, nadawany po francusku dla dzieci w wieku przedszkolnym, może działać we francuskojęzycznych krajach afrykańskich, a także we Francji, Szwajcarii czy Monako.

Skierowany do starszych dzieci Nickelodeon France może działać na terytorium Francji i Monako.

Przez satelitę może być dystrybuowany Nick Jr. Global (w języku angielskim). W zasięgu tego kanału są widzowie w Afryce (m.in. Algieria, Benin, Botswana, Egipt, RPA  Ghana, Gwinea, Mali, Maroko, Rwanda, Seszele), w Azji (m.in. Gruzja, Indonezja, Filipiny, Kazachstan, Kirgistan, Malezja, Birma, Singapur, Tajwan, Tajlandia), na Bliskim Wschodzie (m.in. Irak, Iran, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Syria), w Europie (m.in. Albania, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czechy, Dania, Finlandia, Chorwacja, Litwa, Węgry, Niemcy, Norwegia, Polska, Austria, Rumunia, Macedonia Północna), Słowacja, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina) i w Ameryce Środkowej (m.in. Bahamy, Dominikana, Haiti, Jamajka, Kuba).

Nick Jr. Commercial to kolejny kanał dla dzieci z licencją, który może nadawać po angielsku i w takich krajach, jak Bułgaria, Czechy, Węgry, Polska, Rumunia, Serbia i Słowenia.

Nick Jr Netherlands może być dystrybuowany na terenie Holandii w języku niderlandzkim, a głównym źródłem dystrybucji mają być specjalne systemy transmisji (np. IPTV).

Kolejna wersja Nick Jr Commercial może być oferowana dla widzów Andory, Belgii, Estonii, Łotwy, Portugalii i Hiszpanii.

7. licencja obejmuje kanał Nickelodeon Commercial, skoncentrowany na produkcję amerykańską dla młodzieży. W języku angielskim może nadawać w Andorze, Portugalii, Hiszpanii i Walonii.

NickToons Commercial uzyskał zezwolenie na takie kraje, jak Bułgaria, Czechy, Węgry, Polska, Rumunia i Słowacja. Głównym językiem transmisji ma być polski.

Comedy Central Flanders może działać w Belgii, a językiem nadawania ma być niderlandzki.

NickToons Netherlands ma być obecny w Holandii. Język nadawania - niderlandzki.

11. licencja przypadła dla kanału Nickelodeon Netherlands rozpowszechnianego w północnej części Belgii, Luksemburgu i Holandii. Język nadawania - niderlandzki.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...