reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Koniec sezonu piłkarskiego 2023/24 w TV

dodano: 2024-05-13 13:56 | aktualizacja: 2024-05-29 08:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Puchary i ligi piłkarskie w telewizji satkurier.pl Zbliża się koniec sezonu piłkarskiego 2023/24. Dotyczy to zarówno lig, jak i pucharów. Rozstrzygnięcia części rozgrywek już za nami, a przed nami ostatnie kolejki m.in. Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, Ligue 1, LaLiga czy Serie A oraz finały Ligi Mistrzów, Pucharu Włoch, Anglii i Niemiec. Gdzie oglądać transmisje? Czy będą multiligi?

satkurier.pl
Puchary i ligi piłkarskie w telewizji satkurier.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mecze ostatnich kolejek ligi piłkarskich zazwyczaj odbywają się o tej samej porze.

W związku z tym nadawcy często prowadzą transmisje łączone, tzw. multiligi. Na takie zakończenie sezonu liczyć mogą widzowie Viaplay (Bundesliga, Premier League), CANAL+ (Ligue 1 Uber Eats, PKO BP Ekstraklasa), Eleven Sports (Ligue 1 Uber Eats) czy Polsat Sport (Fortuna 1. Liga). Dalsze informacje poznamy już wkrótce.

Jeśli chodzi o finały pucharów, w maju i czerwcu odbędą się m.in. finały Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, Pucharu Włoch, Pucharu Anglii i Pucharu Niemiec. Sprawdź, gdzie oglądać transmisje na żywo.


Plan transmisji - ostatnie kolejki lig w formie multilig lub finały baraży:

18 maja (sobota)

13:30 3. Liga niemiecka
  • SSV Jahn Regensburg - 1. FC Saarbrücken, BR Fernsehen (19,2°E - FTA)
  • SC Preußen Münster - SpVgg Unterhaching, WDR Fernsehen (19,2°E - FTA)
  • Pozostałe kodowane

15:30 Bundesliga, Viaplay
  • Bundesliga Goal Arena
    Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Borzęcki
  • Osobne transmisje wszystkich meczów

17:15 Sky Bet League One: Bolton Wanderers - Oxford United, Viaplay
Komentarz: Marcin Pawłowski, Dawid Szymczak

19 maja (niedziela)

14:30 Eredivisie, Polsat Sport
  • PSV Eindhoven - RKC Waalwijk, Polsat Sport Premium 2

14:00 Sky Bet League Two: Crawley Town - Crewe Alexandra, Viaplay
Komentarz: Tomasz Górski, Michał Skiba

15:30 2. Bundesliga, Viaplay
  • Osobne transmisje wszystkich meczów

17:00 Premier League, Viaplay, CANAL+
  • Multiliga Premier League, Viaplay
    Komentarz: Adrian Olek
  • Osobne transmisje wszystkich meczów w Viaplay
  • Arsenal - Everton, CANAL+ Sport 2
  • Liverpool - Wolverhampton, CANAL+ Now

19:00 Super League Ellada, Sportklub
  • ARIS - PAOK

21:00 Ligue 1 Uber Eats, Eleven Sports, CANAL+
  • Multifoot, CANAL+ Sport 5
    Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
  • Multifoot, Eleven Sports 3
    Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak

23 maja (czwartek)

20:30 Baraż o Bundesligę: VfL Bochum - Fortuna Düsseldorf, Viaplay, Sat.1 (19,2°E - FTA SD)

24 maja (piątek)

20:30 Baraż o 2. Bundesligę: SSV Jahn Regensburg - SV Wehen Wiesbaden, Viaplay, Sat.1 (19,2°E - FTA SD)

25 maja (sobota)

14:00 2. Liga, TVP Sport, Pilot WP
  • KKS Kalisz - Skra Częstochowa/Wisła Puławy - Pogoń Siedlce [transmisja łączona], TVP Sport, tvpsport.pl
  • Chojniczanka - Olimpia Elbląg, tvpsport.pl
  • Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz, tvpsport.pl
  • Polonia Bytom - Lech Poznań II, tvpsport.pl
  • Osobne transmisje wszystkich meczów w Pilot WP

17:30 PKO BP Ekstraklasa, CANAL+, TVP Sport
  • Multiliga+, CANAL+ Sport 3
  • Jagiellonia Białystok - Warta Poznań, TVP2, TVP Sport, tvpsport.pl, CANAL+ Sport 4
    Komentarz w TVP: Maciej Iwański, Robert Podoliński
  • Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, CANAL+ Sport
  • Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław, CANAL+ Sport
  • Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze, CANAL+ Sport 5
  • Lech Poznań - Korona Kielce, CANAL+ Now
  • Osobne transmisje wszystkich meczów w CANAL+ online

18:00 Fortuna:Liga, Polsat Sport

26 maja (niedziela)

15:00 Fortuna 1. Liga, Polsat Sport
  • Multiliga, Polsat Sport 2, Polsat Sport Premium 1
  • Arka Gdynia - GKS Katowice, Polsat Sport 3
  • GKS Tychy - Górnik Łęczna, Polsat Sport Premium 2
  • Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport Premium 3 PPV
  • Stal Rzeszów - Polonia Warszawa, Polsat Sport Premium 4 PPV
  • Wisła Płock - Resovia Rzeszów, Polsat Sport Premium 5 PPV
  • Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport Premium 6 PPV
  • Osobne transmisje wszystkich meczów w Polsat Box Go

16:00 Fortuna:Liga, Polsat Sport

16:00 Sky Bet Championship: Leeds United - Southampton FC, Viaplay

18:00 Eredivisie: finał, Polsat Sport

18:30 Jupiler Pro League, Eleven Sports
  • Club Brugge - Cercle Brugge, Eleven Sports 3
    Komentarz: Sebastian Chabiniak, Rafał Wyrzykowski

27 maja (poniedziałek)

20:00 Roshn Saudi League, Polsat Sport
  • Al Nassr - Al Ittihad, Polsat Sport 1
  • Al Wehda - Al Hilal, Polsat Sport 3
  • Al Ahli - Al Fayda, Polsat Sport Premium 1

20:30 Baraż o Bundesligę: Fortuna Düsseldorf - VfL Bochum, Viaplay

28 maja (wtorek)

20:30 Baraż o 2. Bundesligę: SV Wehen Wiesbaden - SSV Jahn Regensburg, Viaplay

29 maja (środa)

16:00 Baraż o Fortuna 1. Ligę: KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom, TVP Sport, tvpsport.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński

18:45 Baraż o Fortuna 1. Ligę: Stal Stalowa Wola - Chojniczanka Chojnice, TVP Sport, tvpsport.pl
Komentarz: Marcin Feddek, Marcin Żewłakow

30 maja (czwartek)

17:30 Baraż o PKO BP Ekstraklasę: Motor Lublin - Górnik Łęczna, Polsat Sport 2, Polsat Box Go

20:30 Baraż o PKO BP Ekstraklasę: Arka Gdynia - Odra Opole, Polsat Sport 2, Polsat Box Go

1 czerwca (sobota)

16:30 Baraż o Fortuna 1. Ligę - finał, TVP Sport, tvpsport.pl
Komentarz: Marcin Feddek, Marcin Żewłakow

2 czerwca (niedziela)

18:00 Baraż o PKO BP Ekstraklasę - finał, Polsat Sport 1, Polsat Box Go

18:30 LaLiga HyperMotion, Eleven Sports, CANAL+
  • Multiliga, CANAL+ Sport 5

18:00 Serie A: Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina, Eleven Sports [zaległy mecz 29. kolejki]


Plan transmisji - finały pucharów:

15 maja (środa)

21:00 Puchar Włoch: Atalanta Bergamo - Juventus FC, Polsat Sport 2
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Kobieracki

22 maja (środa)

21:00 Liga Europy UEFA: Atalanta Bergamo - Bayer 04 Leverkusen, Viaplay, RTL (19,2°E - FTA SD), RTL UHD (19,2°E - HD+), Rai 1 (13°E - FTA/Blackout), W9 Suisse (9°E - FTA), TV8,5 (42°E - FTA)
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

25 maja (sobota)

11:45 Verbandspokal, ARD
MultiligaDas Erste (19,2°E - FTA)

16:00 Puchar Anglii: Manchester City - Manchester United, Eleven Sports 1
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

16:00 Puchar Szkocji: Celtic FC - Rangers FC, Polsat Sport Premium 4 PPV

20:00 Puchar Niemiec: 1. FC Kaiserslautern - Bayer 04 Leverkusen, Super Polsat, Eleven Sports 1, Das Erste (19,2°E - FTA)
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

29 maja (środa)

21:00 Liga Konferencji Europy UEFA: Olympiacos FC - ACF Fiorentina, Viaplay
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

31 maja (piątek)

20:00 King's Cup: Al Hilal - Al Nassr, Polsat Sport Premium 1

1 czerwca (sobota)

21:00 Liga Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Real Madryt, Polsat, Polsat Sport 1, Polsat Sport Premium 1, Polsat Box Go (4K), ZDF (19,2°E - FTA)
Komentarz: Bożydar Iwanow, Maciej Stolarczyk


Rozpiska będzie uzupełniana i aktualizowana.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Piłka nożna


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...