reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

CNBC Türkiye rozpoczyna emisję

dodano: 2024-05-22 19:14 | aktualizacja: 2024-05-22 21:06
autor: RO | źródło: cnbc.com/ilbak.com

CNBC Türkiye CNBC we współpracy z turecką firmą Ilbak Holding uruchamia CNBC Türkiye. Ten nowy kanał z siedzibą w Stambule ma dostarczać informacje finansowe i gospodarcze z całego świata. Najnowszy termin rozpoczęcia emisji to 3 czerwca br. na satelicie Türksat (42°E) w formie niezaszyfrowanej (FTA).

CNBC
CNBC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Turcja z populacją 85 milionów i rosnącą bazą inwestorów plasuje się wśród 20 największych gospodarek świata, a CNBC Türkiye ułatwi lepszy przepływ informacji na potrzeby podejmowania decyzji i przygotuje swoich odbiorców do wykorzystywania szans w stale zmieniającym się globalnym krajobrazie biznesowym.

Restart CNBC Türkiye po 9 latach

Dostarczając istotne, bezstronne i dokładne informacje, CNBC Türkiye przedstawi historię globalnego biznesu z tureckiej perspektywy. Nowości z globalnych rynków finansowych, szczegółowe raporty i ekskluzywne wywiady zaprezentują lokalny punkt widzenia na wiadomości ze świata i zinterpretują, w jaki sposób wydarzenia globalne wpływają na rynek lokalny.

CNBC Türkiye będzie oferować codziennie co najmniej 10 godzin programów na żywo, składających się z informacji finansowych i biznesowych z regionu. Oferta zostanie uzupełniona relacjami międzynarodowymi z biur CNBC rozproszonych w różnych częściach świata, m.in. w Abu Zabi, Londynie, Nowym Jorku czy Singapurze.

CNBC jest spółką NBCUniversal.

Amerykański kanał jest dostępny w ponad 372 mln gospodarstw domowych, hotelach i biurowcach w 154 krajach.

Turecki konglomerat Ilbak Holding działa w wielu branżach, m.in. w mediach, górnictwie, turystyce i komunikacji marketingowej. Ta wiodąca turecka firma przyczynia się do rozwoju gospodarczego Turcji.

Należy wspomnieć, że w Turcji w latach 2000-2015 działał kanał CNBC-e, będący efektem współpracy NBC Universal z Doğuş Yayın Grubu. Po sprzedaży dla grupy Discovery Communications zmienił nazwę na TLC Türkiye. Ciekawostką CNBC-e były informacje biznesowe i gospodarcze, a wieczorami nagradzane filmy i seriale. W weekendy kanał pokazywał seriale i kreskówki produkcji Nickelodeon. Był to kanał, który umożliwił oglądanie atrakcyjnych treści rozrywkowych z USA bez jakichkolwiek opłat.


Źródło: cnbc.com  ilbak.com.tr  blogspot.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...