reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 26.05.2024

dodano: 2024-05-25 19:09 | aktualizacja: 2024-05-26 22:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Satkurier.pl poleca transmisję z Multiligi Fortuna 1. Ligi. Polecamy także transmisje z meczu Ligi Narodów siatkarzy: Słowenia - Polska. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław - ebut.pl Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Dawid Stachyra

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Zooleszcz GKM Grudziądz - KS Apator Toruń
Komentarz: Tomasz Dryła, Patryk Malitowski

02:00 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves
 

CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Getafe CF - RCD Mallorca
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Jakub Kręcidło

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Celta Vigo - Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Sevilla FC - FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

00:00 (nd/pn) Padel: Premier Padel, Mar del Plata:
Finał
 

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Energa Wybrzeże Gdańsk - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz

18:30 Piłka nożna: LaLiga HyperMotion:
Multiliga
 

Eleven Sports 1

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo - Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 

Eleven Sports 2

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - US Lecce
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona - Inter Mediolan
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Nowomiejski
 

Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Las Palmas - Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League:
Club Brugge KV - Cercle Brugge
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Rafał Wyrzykowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Frosinone Calcio - Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 

Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
 

Eurosport 1

08:30 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix Chin:
2. wyścig

10:15 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Cross country olympic kobiet

12:00 Tenis: Roland Garros:
1. runda
Lucia Bronzetti - Naomi Osaka

Komentarz: Justyna Kostyra

13:00 Tenis: Roland Garros:
1. runda
Hubert Hurkacz - Shintaro Mochizuki
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

15:15 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
21. etap

19:30 Tenis: Roland Garros:
1. runda

20:30 Tenis: Roland Garros:
1. runda
Stan Wawrinka - Andy Murray
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor
 

Eurosport 2

11:00Tenis: Roland Garros:
1. runda
Ugo Humbert - Lorenzo Sonego

Komentarz: Tomasz Wolfke

13:00 Tenis: Roland Garros:
1. runda
Jelena Ostapenko - Jaqueline Cristian
Komentarz: Tomasz Smokowski, Maciej Synówka

16:00 Tenis: Roland Garros:
1. runda
Richard Gasquet - Borna Corić
Komentarz: Witold Domański)

18:00 Tenis: Roland Garros:
1. runda
Barbora Krejcikova - Viktorija Golubić
Komentarz: Dawid Żbik, Anna Niemiec

21:00 Golf: Charles Schwab Challenge:
Finał
 

Motowizja

00:00 (nd/pn) Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Concord:
Wyścig

 

Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Ligi:
Multiliga 
Komentarz: Tomasz Lach Studio: Przemysław Iwańczyk, Tomasz Łapiński, Bartłomiej Kalinkowski, Artur Derbin

19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Serbia - Niemcy

22:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Iran - Argentyna
 

Polsat Sport Premium 2

09:40 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
Rozgrzewka

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
Wyścig

12:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
Wyścig

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Ligi:
GKS Tychy - Górnik Łęczna
Komentarz: Piotr Przybysz, Artur Skowronek

19:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Sulejów:
Ceremonia dekoracji

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Virtus Segafredo Bologna - Umana Reyer Venezia
 

Polsat Sport Premium 3

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Ligi:
Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Paweł Ślęzak, Maciej Żurawski




 

Polsat Sport Premium 4

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Ligi:
Wisła Płock - Resovia Rzeszów
Komentarz: Paweł Gołaszewski, Adrian Stawski




 

Polsat Sport Premium 5

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Ligi:
Stal Rzeszów - Polonia Warszawa
Komentarz:  Jakub Żelepień, Przemysław Łagożny



 

Polsat Sport Premium 6

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Ligi:
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Filip Jastrzębski, Dariusz Kubicki



 

Polsat Sport 1

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Słowenia - Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

15:20 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce

20:20 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata:
Finał
 

Polsat Sport 2

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Ligi:
Multiliga 
Komentarz: Tomasz Lach Studio: Przemysław Iwańczyk, Tomasz Łapiński, Bartłomiej Kalinkowski, Artur Derbin

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Industria Kielce - Orlen Wisła Płock
 

Polsat Sport 3

12:30 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Sulejów:
Mecz o 3. miejsce kobiet

13:30  Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Sulejów:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Ligi:
Arka Gdynia - GKS Katowice
Komentarz: Bożydar Iwanow, Marcin Kaczmarek

17:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Sulejów:
Finał kobiet

18:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour, Sulejów:
Finał mężczyzn

19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Bułgaria - Holandia

22:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Iran - Argentyna
 

Polsat Sport Fight

12:45 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Panthers Wrocław - Berlin Thunder

17:00 Koszykówka mężczyzn: Final Four Turkish Airlines Euroligi:
Mecz o 3. miejsce

20:00 Koszykówka mężczyzn: Final Four Turkish Airlines Euroligi:
Finał
 

Super Polsat

12:45 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Panthers Wrocław - Berlin Thunder



 

TV 4

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Słowenia - Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

 

TVP Sport

10:00 Wioślarstwo: Puchar Świata, Lucerna:
Zawody

13:00 Wioślarstwo: Puchar Świata, Lucerna:
Zawody

15:25 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga: 
GKS Katowice - Śląsk Wrocław

20:15 Futsal: Fogo Futsal Ekstraklasa: 
Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa
 

Viaplay

08:00 Wyścigi samochodowe: Formula 3, Grand Prix Monaco:
Wyścig
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

09:45 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Lausitzring:
2. sesja kwalifikacyjna

09:45 Wyścigi samochodowe: Formula 2, Grand Prix Monaco:
Wyścig
Komentarz: Robert Smoczyński, Jakub Mikołajczak

12:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Super Cup Live, Monte Carlo:
Wyścig

12:45 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - AGF

13:00 Dart: Dutch Darts Championship:
3. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Lausitzring:
2. wyścig

13:15 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Misano:
3. wyścig

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Energa Wybrzeże Gdańsk - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Dankiewicz

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Växjö - Djurgården

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Trelleborg

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - Piteå

15:00 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Monaco:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:15 Wyścigi samochodowe: ADAC GT4 Germany, Lausitzring:
2. wyścig

15:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Leeds United - Southampton FC
Komentarz: Tomasz Górski, Michał Skiba

15:45 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Spa-Francorchamps:
2. wyścig

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Magdeburg - DHfK Leipzig
Komentarz: Mateusz Juza

16:15 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Misano:
4. wyścig

16:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Gummersbach - THW Kiel

17:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis 500:
Wyścig

13:00 Dart: Dutch Darts Championship:
1/4 finału, 1/2 finału i finał
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:30 Baseball: Liga MLB:
Red Sox - Brewers

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - New York Rangers
Komentarz: Krzysztof Girgiel, Andrzej Kulasek

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Cubs



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...