reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Play: Oferta z kanałami sportowymi w prezencie

dodano: 2024-05-27 12:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Play

Play promocja Play wprowadza nową ofertę usług domowych. Klienci, którzy wybiorą usługi internetu światłowodowego i telewizji Play w specjalnym pakiecie, otrzymają w prezencie zestaw kanałów sportowych, w tym CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Operator oferuje też rabat w wysokości 700 zł na 55" telewizor LG.

Play
Play promocja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kanały sportowe w prezencie

Z myślą o miłośnikach sportu, Play przygotował ofertę usług dla domu wraz z pakietem kanałów sportowych w prezencie. Klienci, którzy zdecydują się na zakup usługi światłowodu o prędkości 1 lub 5 Gb/s w pakiecie z telewizją Play, będą mogli cieszyć się również pakietem kanałów sportowych: CANAL+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Do tego otrzymają dostęp do serwisu Viaplay i 8 dodatkowych kanałów Eurosportu, uruchomionych na czas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Pakiet sportowy w prezencie to również korzyść dla portfela - klienci mogą zaoszczędzić nawet 1000 zł rocznie, informuje Play.

Telewizor LG 700 zł taniej

Operator przygotował także propozycję dla tych, którzy rozważają zakup telewizora. Klienci wybierający ofertę światłowodu z telewizją Play i pakietem kanałów sportowych mogą otrzymać rabat w wysokości 700 zł na 55-calowy telewizor LG 55UR781C.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...