reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Music Plus zakończył nadawanie

dodano: 2024-06-02 22:26 | aktualizacja: 2024-06-03 15:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Music Plus Music+ telewizjamusicplus.pl Polski kanał Music Plus (wcześniej pod nazwą Music+), o którym pisaliśmy niecałe 2 miesiące temu, zakończył nadawanie wieczorem 2 czerwca br. Widzowie zostali poinformowani o planowym końcu emisji na pasku w dolnej części ekranu zaledwie kilka dni wcześniej.

telewizjamusicplus.pl
Music Plus Music+ telewizjamusicplus.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Internetowy kanał Music Plus zakończył emisję

W zakładce na żywo na stronie telewizjamusicplus.pl nie są już nadawane treści na żywo - 3 czerwca do wczesnego popołudnia można było jedynie obejrzeć 4-godzinny materiał z odtworzenia. Teraz brakuje tam jakichkolwiek treści. Stacja była dostępna także w usłudze streamingowej GONET.TV.
 

- Jest nam niezwykle przykro poinformować Państwa, że z dniem 3 czerwca telewizja Music Plus kończy nadawanie. Dziękujemy wszystkim widzom, którzy byli z nami do tej pory - ogłosił w maju nadawca Music Plus.

Telewizja Music Plus doczekała się nawet wpisu do prowadzonej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji księgi rejestrowej programów telewizyjnych rozpowszechnianych wyłącznie w systemie teleinformatycznym, pod nazwiskiem Lech Danych - jej właściciela ze Zgierza.
 

- Mimo wielu zapytań i próśb ze strony widzów, nie udało nam się dostać na kolejne platformy dystrybucji. Dostawaliśmy od widzów dużo maili ze screenami, w których na pytanie o dołączenie naszego kanału platformy odpowiadały, że prowadzą z nami rozmowy, a nawet że to my robimy problem z dołączeniem się do nich, mimo że nikt się z nami nie kontaktował, a nawet nie dostaliśmy kompletnie żadnej odpowiedzi po wysłaniu maila z zapytaniem o możliwość dołączenia nas do tych platform. Ze względu na brak możliwości rozwoju, postanowiliśmy zakończyć nadawanie i nie ponosić dość dużych kosztów utrzymania - przekazał satkurier.pl nadawca Music Plus.

Telewizja Music Plus oferowała teledyski różnych gatunków muzycznych, w tym disco polo. Całodobowa ramówka obejmowała takie pasma muzyczne, jak „Disco poranek” (godz. 6:00), „Tylko hity” (12:00), „Co jest grane na ekranie” (17:00), „Wieczór z gwiazdami” (20:00) i „Nocne granie” (0:00).
 
Zrzut ekranu z ostatnich godzin nadawania Music Plus


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...