reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

HD Austria staje się Canal+

dodano: 2024-06-05 20:11
autor: RO | źródło: Canal+

Canal+ Od 4 czerwca br. grupa medialna Canal+ łączy telewizję i streaming pod jedną marką w Austrii poprzez połączenie z HD Austria. Wszystkie pakiety istniejącej usługi płatnej telewizji zostają automatycznie przeniesione do Canal+. Każdy użytkownik otrzyma e-mail informacyjny ze szczegółowymi zmianami w swoim pakiecie.

HD Austria staje się Canal+ [foto: Canal+]
HD Austria staje się Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W aplikacji HD Austria pojawi się okienko, które przekieruje do nowej aplikacji. Na tej podstawie użytkownik HD Austria w streamingu będzie wiedział, że został przeniesiony do Canal+.

Canal+ oferuje streaming w najlepszym wydaniu. Oferta programowa obejmuje ponad 80 kanałów HD, w tym UHD, wszystkie kanały austriackie, ponad 40 kanałów premium i własny kanał linearny Canal+ First z filmami i serialami. Od jesieni nadawca zaoferuje także piłkę nożną i platformę streamingową Canal+.

Szczególną atrakcją jest to, że od sezonu 2024/25 będzie można obejrzeć na żywo wiele meczów topowych klubów piłkarskich w pakietach Canal+ Kombi (aktualnie w promocyjnej cenie 7,50€ miesięcznie) lub Canal+ Total (12,50€ miesięcznie). Subskrypcja „za połowę ceny” obowiązuje przez 6 miesięcy przy umowie na 1 rok.

Platforma Canal+ Austria (dawna już HD Austria) jest również świadczona na systemie satelitarnym Astra 19,2°E.
Wszystkie odbiorniki, parametry techniczne kanałów, jak i systemy dostępu warunkowego (Irdeto, Viaccess Orca) zostają zachowane. Szczegółowy wykaz dostępnych kanałów płatnych i bezpłatnych można pobrać w PDF na stronie internetowej https://www.canalplus.at po kliknięciu zakładki „Kundenservice’ i przejściu do sekcji „Senderliste’.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...