reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aplikacja Canal+ preinstalowana na Philips Smart TV

dodano: 2024-06-06 16:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Titan OS/satkurier.pl

Grupa Canal+ Titan OS pilot dedykowany przycisk Canal+ Na telewizorach Philips Smart TV z 2023 i 2024 roku, z systemem Titan OS, preinstalowana będzie aplikacja CANAL+. To efekt porozumienia Titan OS z Grupą CANAL+, które dotyczy 10 europejskich krajów, w tym Polski. Ponadto, na pilotach wspomnianych modeli telewizorów znajdzie się dedykowany przycisk CANAL+ (tylko we Francji).

Grupa CANAL+ / Titan OS
Grupa Canal+ Titan OS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Aplikacja CANAL+ preinstalowana na Philips Smart TV

Titan OS nawiązał współpracę z Grupą CANAL+, aby poszerzyć ofertę treści premium na telewizorach typu smart w 10 krajach Europy (Austria, Belgia, Czechy, Francja, Holandia, Polska, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria i Węgry). To strategiczne partnerstwo obejmuje 6 marek należących do Grupy CANAL+: CANAL+ oraz 5 lokalnych marek spółki zależnej M7 (Skylink, Direct One, Focus Sat, TV Vlaanderen i Télésat)

Aplikacje Grupy CANAL+ zostaną preinstalowane na Titan OS. Wszystkie treści będą łatwo dostępne z poziomu strony głównej. Aby jeszcze bardziej ułatwić francuskim odbiorcom korzystanie z aplikacji CANAL+, na pilotach telewizorów Philips Titan OS we Francji umieszczony zostanie dedykowany przycisk CANAL+.
 

- Jesteśmy podekscytowani współpracą z CANAL+. Naszą misją jest poprawa wrażeń telewizyjnych poprzez łączenie widzów z treściami, które kochają. Rozumiemy znaczenie oferowania wysokiej jakości treści dostosowanych do wszystkich odbiorców. To wdrożenie jest krokiem naprzód we wzmacnianiu naszej oferty treści w Europie. Co więcej, upraszczając odkrywanie treści, nie tylko wzbogacamy wrażenia z oglądania, ale także odblokowujemy skuteczniejsze możliwości zarabiania dla naszych partnerów zajmujących się treściami - powiedział Jacinto Roca, dyrektor generalny Titan OS.

- Z radością ogłaszamy nawiązanie współpracy z Titan OS. Jednoczesne wdrożenie na 10 terytoriach odzwierciedla przyspieszenie globalnej ekspansji Grupy CANAL+. We wszystkich tych krajach dostęp do wszystkich treści i pakietów CANAL+ będzie płynniejszy niż kiedykolwiek w telewizorach z systemem Titan OS, takich jak telewizory Philips Smart TV - powiedział Philippe Schwerer, EVP Industrial Partnerships & New Business w Grupie CANAL+.

Titan OS jest już zainstalowany na urządzeniach Philips Smart TV z lat 2023 i 2024, a wkrótce rozszerzy swój zasięg na wcześniejsze modele dzięki automatycznej aktualizacji oprogramowania, zapewniając możliwość dostępu do oferty treści Grupy CANAL+ i Grupy M7 nowym odbiorcom w całej Europie.

Titan OS to firma technologiczna z siedzibą w Barcelonie oraz oddziałami w Amsterdamie i Tajpej. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania i rozwiązań pozwalających uwolnić pełny potencjał connected TV. Oferuje niezależny system operacyjny Titan OS.

Brak aplikacji CANAL+ na Samsung Smart TV z 2024 roku

Podczas gdy Grupa CANAL+ nawiązuje współpracę z Titan OS, użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV z 2024 roku całkiem utracili dostęp do aplikacji CANAL+ (nie można jej pobrać).

Od 31 marca 2024 roku aplikacja CANAL+ nie jest już dostępna na telewizorach Samsung z lat 2014, 2015, 2016 i... 2024, informuje Samsung. Wynika to z braku porozumienia między firmą Samsung a Grupą CANAL+. Telewizory Samsung pracują w oparciu o system Tizen.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...