reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 9.06.2024

dodano: 2024-06-07 16:59 | aktualizacja: 2024-06-09 22:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Satkurier.pl poleca transmisję meczu towarzyskiego: Francja - Kanada. Polecamy także transmisje z finałów Roland Garros. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
NovyHotel Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Maciej Noskowicz, Piotr Świderski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
KS Apator Toruń - ebut.pl Stal Gorzów
Komentarz: Michał Mitrut, Krzysztof Cegielski

02:00 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics - Dallas Mavericks
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski
 

CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Hypermotion: (baraż)
Sporting Gijón - RCD Espanyol

 

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
#OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Texom Stal Rzeszów
Komentarz: Edward Durda, Robert Sitnicki
 

Eurosport 1

11:30 Tenis: Roland Garros:
Sara Errani / Jasmine Paolini - Coco Gauff / Katerina Siniakova

15:00 Tenis: Roland Garros:
Carlos Alcaraz - Alexander Zverev
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor
 

Eurosport 2

12:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata, Kegums:
1. wyścig

13:05 Kolarstwo szosowe: Critérium du Dauphiné:
8. etap

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF:
Mecz o 3. miejsce

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF:
Finał

20:00 Golf: The Memorial Tournament:
Finał
 

Golf Zone

19:00 Golf: LIV Golf, Houston:
Finał

 

Motowizja

10:00 Wyścigi samochodowe: Rallycross, World RX Francji:
Wyścig

11:30 Wyścigi samochodowe: Rallycross, World RX Francji:
Wyścig

14:00 Wyścigi samochodowe: Rallycross, World RX Francji:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: Rallycross, World RX Francji:
Wyścig

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Sonoma:
Wyścig
 

Polsat Sport Premium 1

13:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16, Ostrawa:
Mecz o 3. miejsce kobiet

14:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16, Ostrawa:
Finał kobiet

15:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16, Ostrawa:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

16:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16, Ostrawa:
Finał mężczyzn

19:30 Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold, Nowy Jork:
Zawody
 

Polsat Sport Premium 2

07:00 Badminton: BWF World Tour, Dżakarta:
Finał

12:30 Golf: Volvo Car Scandinavian Mixed:
4. dzień
 

Polsat Sport 1

08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Turcja - Niemcy

12:30 Tenis: Lotto Superliga: 
Bazalt ZTT Złotoryja - BKT Advantage Bielsko-Biała

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Włochy - Holandia

21:15 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Francja - Kanada

00:00 (nd/pn) Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Kanada - Serbia
 

Polsat Sport 2

07:00 Badminton: BWF World Tour, Dżakarta:
Finał

12:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Bułgaria - Słowenia

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Włochy - Holandia

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Argentyna - Francja
 

Polsat Sport 3

13:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Panthers Wrocław - Vienna Vikings

16:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16, Ostrawa:
Finał mężczyzn

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Włochy - Bośnia i Hercegowina
 

Polsat Sport Fight

10:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Kraków:
1/2 finału mężczyzn

11:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Kraków:
1/2 finału mężczyzn

13:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Kraków:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

14:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Finał mężczyzn

15:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Kraków:
Ceremonia wręczenia medali
 

TVP 1

20:20 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
3. dzień - sesja wieczorna

22:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
3. dzień - sesja wieczorna
 

TVP Sport

08:45 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
3. dzień - sesja poranna

14:15 Siatkówka plażowa: Plaża Open, Białystok:
Zawody

17:00 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga: 
UKS SMS Łódź - GKS Katowice

19:45 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
3. dzień - sesja wieczorna
 

Viaplay

11:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup Deutschland, Zandvoort:
2. wyścig

12:45 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Slovakiaring:
3. wyścig

13:30 Wyścigi samochodowe: ADAC GT4 Masters, Zandvoort:
2. wyścig

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Innpro ROW Rybnik
Komentarz: Mateusz Dziopa, Wojciech Dankiewicz

14:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Vittsjö

14:00 Piłka nożna: Maurice Revello Tournament:
Wybrzeże Kości Słoniowej - Meksyk

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Häcken

15:00 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Zandvoort:
1. wyścig

15:45 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Slovakiaring:
4. wyścig

16:00 Baseball: Liga MLB:
Phillies - Mets

16:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Zandvoort:
2. wyścig

17:30 Piłka nożna: Maurice Revello Tournament:
Francja - Arabia Saudyjska

18:15 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Road America:
Rozgrzewka

20:00 Baseball: Liga MLB:
Royals - Mariners

20:0 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Kanady:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

21:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Road America:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Dodgers



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...