reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Co z HBO Max w Canal+?

dodano: 2024-06-09 13:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Max HBO Max 11 czerwca 11 czerwca br. HBO Max, w wyniku decyzji jego dostawcy, zmieni się w Max. Wraz z tą zmianą, w serwisie wprowadzone zostaną 3 pakiety bazowe (Podstawowy, Standardowy, Premium) oraz pakiet dodatkowy Kanały TV i Sport. Co z abonentami, którzy korzystają z HBO Max w ramach platformy CANAL+? Do którego z pakietów otrzymają dostęp?

Max HBO Max 11 czerwca


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Jakie pakiety Max w CANAL+?

Abonenci CANAL+ będą mogli wybierać spośród 3 pakietów bazowych platformy streamingowej Max (Podstawowy, Standardowy, Premium), za to nie będą mogli skorzystać z pakietu dodatkowego Kanały TV i Sport - ten pakiet z 25 kanałami TV i sportem na żywo będzie niedostępny w CANAL+. - Nasi Klienci mają dostęp do kanałów TV w swoich pakietach pakietach CANAL+, na dekoderze oraz w CANAL+ online - uzasadnia CANAL+.

Pakiet Podstawowy

 • seriale, filmy i programy na 2 obsługiwanych urządzeniach jednocześnie
 • jakość Full HD
 • obecność reklam
 • dostęp do kanału TVN

Pakiet Standardowy

 • seriale, filmy i programy na 2 obsługiwanych urządzeniach jednocześnie
 • jakość Full HD
 • możliwość pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline
 • brak reklam*
 • dostęp do kanałów TVN, HBO, HBO2, HBO3

Pakiet Premium

 • seriale, filmy i programy na 4 obsługiwanych urządzeniach jednocześnie
 • jakość Full HD lub 4K, dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach
 • możliwość pobrania do 100 tytułów, aby oglądać je offline (obowiązują ograniczenia)
 • brak reklam*
 • dostęp do kanałów TVN, HBO, HBO2, HBO3

Dodajmy, że transmisje na żywo z Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 będą dostępne w ramach każdego pakietu.

Jak informuje CANAL+, dotychczasowe konta abonentów CANAL+ w HBO Max zostaną automatycznie przeniesione do Max na plan Standardowy, jednak czasowo otrzymają oni promocyjny dostęp do pakietu Premium**:
 • w przypadku dostępu do HBO Max w ramach oferty z zobowiązaniem - do końca okresu zobowiązania,
 • w przypadku dostępu do HBO Max w ramach oferty bez zobowiązania - do 30 września 2024 roku (w Polsat Box jest to 31 stycznia 2025 roku).

Cena dostępu serwisu Max pozostanie dla abonentów CANAL+ zgodna z warunkami ich ofert, czyli zapłacą za Max tyle samo, co dotychczas za HBO Max. Abonenci CANAL+ do serwisu Max zalogują się dotychczasowym loginem i hasłem z HBO Max.

Klienci posiadający HBO Max zachowają swoje wcześniejsze profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach „kontynuuj oglądanie” i „moja lista” - wszystko to będzie na nich czekać na platformie Max. Tytuły pobrane w HBO Max nie zostaną przeniesione na Max - klienci będą musieli ponownie pobrać treści na platformie. Użytkownicy z ograniczeniami wiekowymi na swoich profilach HBO Max będą musieli ponownie sprawdzić ustawienia wiekowe po migracji do Max, aby upewnić się, że oni lub członkowie ich rodziny mogą oglądać tylko treści odpowiednie dla swojego wieku.

Czy Max będzie dostępny na dekoderach CANAL+?

Aplikację Max będzie można pobrać na androidowe dekodery CANAL+ Box 4K ze sklepu Google Play. Aplikacja Max będzie też dostępna na dekoderach 4K DualBox+ (konieczne pobranie najnowszej aktualizacji), a w późniejszym terminie także na 4K UltraBox+ (kiedy wydana zostanie najnowsza aktualizacja dla tego modelu).

Do aplikacji Max na dekoderach 4K DualBox+ i 4K UltraBox+ będzie można wejść z pozycji 87 na liście kanałów.

Oczywiście, abonenci CANAL+ z Max będą mogli korzystać z tej usługi także na innych urządzeniach: Apple TV, Android TV, Chromecast 1 i 2, Roku OS, Samsung TV (modele z 2016 roku i nowsze), LG (Web 3.5 i nowsze wersje), Chrome OS, Windows PC, MacOS, przeglądarki www (Chrome, Edge, Firefox, Safari), iPhone i iPad (iOS14 i nowsze) oraz iPhone 6s i iPad Air 2 (i nowsze urządzenia), Android (5.1 i nowsze), Fire OS (15), Amazon Fire TV (Cube, Stick TV), Fire OS (5.0 i nowsze), Playstation 4 i 5, XBOX Series X/S oraz ONE.


*Kanały i treści dostępne na żywo w ramach pakietów Podstawowy, Standardowy oraz Premium, a także pakietu dodatkowego Kanały TV i Sport mogą zawierać reklamy. Treści dostępne na żądanie mogą zawierać treści sponsorowane.

* Promocja obowiązuje pod warunkiem kontynuowania korzystania z usługi. W okresach testowych i promocyjnych abonentowi mogą zostać udostępnione dodatkowe nieobjęte umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody abonenta i nie stanowi zmiany umowy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...