reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 12.06.2024

dodano: 2024-06-10 14:10 | aktualizacja: 2024-06-12 14:28
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Satkurier.pl poleca transmisję Ligi Narodów FIVB: Brazylia - Polska. Polecamy także transmisję z ostatniego dnia Mistrzostw Europy w lekkoatletyce. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

02:30 (ś/cz) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Dallas Mavericks - Boston Celics
Komentarz: Bartosz Tomczak, Mirosław Noculak
 

CANAL+ Sport 5

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia - Real Madryt

 

Eleven Sports 1

18:30 Żużel: Speedway Ligaen:
Esbjerg Vikings - Sonderjylland Elite Speedway

21:00 Piłka nożna: LaLiga Hypermotion: (baraż)
Real Oviedo - SD Eibar
 

Eurosport 1

13:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowenii:
1. etap

16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Belgii:
1. etap

18:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Kwalifikacje

21:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Trening
 

Eurosport 2

13:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
1. sesja treningowa

 

Polsat Sport Premium 1

14:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Polska




 

Polsat Sport 1

08:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Holandia - Serbia

11:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Turcja - Tajlandia

14:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Brazylia - Polska
 

Polsat Sport 2

12:20 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Korea Południowa - Japonia




 

Polsat 

14:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Polska




   

Sportklub

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia - Real Madryt

 

TVP 1

21:05 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
6. dzień - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 

TVP Sport

20:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
6. dzień - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 

Viaplay

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
3. dzień

14:30 Piłka nożna: Maurice Revello Tournament:
Japonia - Panama

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
3. dzień

18:15 Piłka nożna: Maurice Revello Tournament:
Włochy - Indonezja

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - AIK

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Trelleborg

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Växjö - Rosengård

19:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Rockies

00:30 (śr/cz) Baseball: Liga MLB:
Rays - Cubs

03:30 (śr/cz) Baseball: Liga MLB:
Mariners - White Sox



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...