reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowa odsłona Ziggo Sport

dodano: 2024-06-23 11:01
autor: RO | źródło: totaaltv.nl

Ziggo Sport 2 lipca br. holenderski operator kablowy Ziggo zmieni nazwy linearnych kanałów sportowych Ziggo Sport. Spowoduje to zanik podziału tematycznego, a kanały Ziggo Sport Select, Ziggo Sport Voetbal, Ziggo Sport Golf, Ziggo Sport Racing, Ziggo Sport Tennis i Ziggo Sport Docu przestaną istnieć.

ziggosport.nl
Ziggo Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmiana obejmie nie tylko operatora Ziggo, ale także KPN, Odido, Delta i wszystkich innych dostawców z subskrypcją Ziggo Sport Totaal.

Ziggo Sport składa się z kanałów tematycznych, których nazwy ściśle określają, co głównie można na nich obejrzeć. To się jednak zmieni wraz z nadejściem nowego sezonu piłkarskiego.

Nowe nazwy Ziggo Sport

VodafoneZiggo nabyło prawa do transmisji wszystkich rozgrywek piłkarskich UEFA dla drużyn klubowych. W rezultacie Ziggo Sport będzie transmitować ponad 500 meczów na żywo przez cały sezon. Nie obejmuje to meczów z rozgrywek krajowych, takich jak hiszpańskiej LaLiga czy włoskiej Serie A. Częściowo z tego powodu Ziggo Sport zmieni nazwy kanałów w lipcu 2024 roku. Od tego momentu kanały będą działać jako Ziggo Sport 1, Ziggo Sport 2, ... i Ziggo Sport 6. Liczba kanałów linearnych nie zmieni się - pozostanie ich 6.

W przyszłości Ziggo Sport będzie częściej wykorzystywać aplikację Ziggo GO, jeżeli kilka meczów jest rozgrywanych jednocześnie i nie ma możliwości transmisji na żywo za pośrednictwem kanałów linearnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding kanałów


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...