reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Hołowczyc w programie „100 pytań do…” w TVP Info

dodano: 2024-06-28 17:29
autor: Artur Kwiecień | źródło: TVP Info

Krzysztof Hołowczyc TVP Info nowy program 360px 29 czerwca o godz. 20:00 TVP Info zaprasza na kolejny odcinek programu „100 pytań do…”, którego gościem będzie Krzysztof Hołowczyc. Kierowca rajdowy opowie o swojej karierze m.in.: niedoszłej pracy kaskadera w Hollywood, kadencji posła w Europarlamencie, a także o życiu prywatnym. Program prowadzi Wioleta Wramba.

TVP
Krzysztof Hołowczyc TVP Info nowy program 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Ryzykuj tak, żeby cało dojechać do mety!

Krzysztof Hołowczyc w programie „100 pytań do…” w TVP Info

Krzysztof Hołowczyc od lat jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Zaczynał od wyścigów gokartami w szkole, sławę zdobył jako kierowca w największych rajdach na świecie, a od lat kojarzony jest z kampaniami społecznymi promującymi bezpieczeństwo na drogach. 

Bohater programu odpowie na pytania dotyczące swojej kariery, życia prywatnego i tego, co jest dla niego najważniejsze. Widzowie dowiedzą się również, jaką przyszłość wróży motoryzacji i elektromobilności oraz dlaczego ograniczenia prędkości na drogach nie zawsze skutkują.

Tylko w TVP Info gość zdradzi, jak dosłownie smakował wieniec laurowy, którym go udekorowano, co sądzi o mandatach, jak wyglądało jego zaangażowanie w europejską politykę oraz dlaczego zrezygnował z kariery hollywoodzkiego kaskadera.

Krzysztof Hołowczyc wspominać będzie również swoje zwycięstwa: Chwile, w których warto wdziać kask – hełm rycerza i stanąć do walki. Wypadki się zdarzają, ale bez marzeń nie ma życia. Warto zaryzykować więcej, niż się komuś wydaje. Jestem spełniony, mam spełnione życie i mam co do garnka włożyć, ale bez adrenaliny, bez poczucia, że jest coś dużego do zrobienia – nie żyję!

Cykliczny program publicystyczny „100 pytań do…” wrócił na antenę po niemal trzydziestoletniej przerwie.
Gośćmi Wiolety Wramby są goście – znane osobowości świata polityki, kultury, sportu – którzy w studiu odpowiadają na pytania dziennikarzy i ekspertów. Bohaterami ostatnich odcinków byli m.in.: Krzysztof Bosak, Andrzej Seweryn, Bronisław Komorowski, Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Dariusz Szpakowski.

„100 pytań do…” w soboty o godzinie 20:00 w TVP Info.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...