reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ZONA DAZN opuści telewizję naziemną

dodano: 2024-06-30 10:50
autor: RO | źródło: digital-news.it

Zona Dazn Od 1 sierpnia 2024 r. kanał ZONA DAZN w naziemnej telewizji cyfrowej we Włoszech nie będzie już dostępny na pozycji 214. dekoderów Sky Q przez Internet oraz Sky Q bez anteny satelitarnej. Obejmie to również dekodery DAZN TV Box, które są przeznaczone dla widzów na obszarach o ograniczonym dostępie do Internetu.

DAZN
DAZN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Subskrybenci linearnej usługi DAZN w telewizji naziemnej nie będą też obciążani opłatami 5 euro miesięcznie w przypadku abonamentu sprzed 7 sierpnia 2023 r. lub 7,50 euro w przypadku umowy zawartej po tej dacie. Zauważmy, aby korzystać z ZONA DAZN, należy mieć wykupioną subskrypcję do serwisu DAZN za 29,99 euro miesięcznie.

ZONA DAZN jest transmitowany w multipleksie Cairo Due (DVB-T) z kanałami La7 i La7d, jednak jego przekaz jest zaszyfrowany w Nagra MA i VideoGuard.

Usługa ZONA DAZN pozostanie aktywna nawet po 31 lipca 2024 roku dla wszystkich klientów Sky posiadających dekodery satelitarne i aktywny abonament telewizyjny. Ponadto nadal będzie można korzystać z całej zawartości DAZN bezpośrednio w aplikacji lub na stronie internetowej www.dazn.com.

Klienci posiadający opcję ZONA DAZN w platformie Sky Italia będą mogli nadal korzystać ze wszystkich treści DAZN po 31 lipca 2024 r. poprzez plany DAZN Standard i DAZN Plus.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

539 zł Więcej...