reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

5. dzień Wimbledonu 2024 - plan transmisji

dodano: 2024-07-05 12:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: polsatsport.pl

Wimbledon Polsat Sport logo 360px Czas na 5. dzień Wimbledonu 2024. W piątek 5 lipca na korcie zobaczymy m.in. Carlosa Alcaraza, Jannika Sinner, Coco Gauff czy Paulę Badosę. Sprawdź plan transmisji Wimbledonu na kanałach Polsat Sport.

Telewizja Polsat
Wimbledon 2024 Telewizja Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek 5 lipca rozpocznie się już 3. runda Wimbledonu - zarówno dla pań, jak i dla panów. Na sam start kibice obejrzą ciekawie zapowiadające się mecze. Warto w tym miejscu wspomnieć chociażby o spotkaniach Carlosa Alcaraza z Francesem Tiafoe, Grigora Dimitrowa z Gaelem Monfilsem, Jana-Lennarda Struffa z Daniiłem Miedwiediewem czy Coco Gauff z Sonay Kartal.


Plan transmisji - Wimbledon 2024:

5 lipca (piątek)

Polsat Sport 1

11:00 Halo tu Wimbledon

12:00 J. Zieliński/H. Nys - S. Baez/D. Brown
Komentarz: Maciej Łuczak

14:00 M. Linette/P. Stearns - T. Mihalikova/O. Nicholls
Komentarz: Michał Krogulec

16:00 E. Raducanu - M. Sakkari
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:30 S. Kartal - C. Gauff
Komentarz: Marcin Muras

Polsat Sport 2

12:00 T. Paul - A. Bublik
Komentarz: Krzysztof Wanio

14:30 C. Alcaraz - F. Tiafoe
Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 G. Dimitrow - G. Monfils
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:30 J. Sinner - M. Kecmanović
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

Polsat Sport 3

12:00 D. Kasatkina - P. Badosa
Komentarz: Radosław Spiak

14:00 J. Paolini - B. Andreescu
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00 J. Zieliński/S. Hsieh - H. Nys/D. Schuurs
Komentarz: Michał Krogulec

Polsat Sport Fight

12:00 Kronika Wimbledonu

14:00 J. Struff - D. Miedwiediew
Komentarz: Marcin Łuczak

Polsat Sport Premium 1

12:00 J. Zieliński/H. Nys - S. Baez/D. Brown
Komentarz: Marcin Łuczak

14:00 M. Linette/P. Stearns - T. Mihalikova/O. Nicholls
Komentarz: Michał Krogulec

16:00 E. Raducanu - M. Sakkari
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:30 S. Kartal - C. Gauff
Komentarz: Marcin Muras

Polsat Sport Premium 2

12:00 T. Paul - A. Bublik
Komentarz: Krzysztof Wanio

14:30 C. Alcaraz - F. Tiafoe
Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 G. Dimitrow - G. Monfils
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:30 J. Sinner - M. Kecmanović
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

Polsat Sport Premium 3 PPV

12:00 Y. Bhambri/A. Olivetti - K. Krawietz/T. Puetz
14:00 I. Chromaczewa/K. Rachimowa - G. Dabrowski/E. Routliffe
16:00 L. Glasspool/H. Dart - F. Martin/C. Bucsa

Polsat Sport Premium 4 PPV

12:00 B. Nakashima - U. Humbert
15:00 M. Kostiuk - M. Keys

Polsat Sport Premium 5 PPV

12:00 H. Heliovaara/H. Patten - P. Martinez/J. Munar
14:00 K. Siniakova/T. Townsend - O. Gadecki/E. Lechemia

Polsat Sport Premium 6 PPV

12:00 D. Shnaider - E. Navarro
14:00 D. Jastremska - D. Vekić
16:00 C. Frantzen/H. Jebens - R. Bopanna/M. Ebden

Polsatsport.pl

12:00 Kort numer 4 (bez komentarza)

C. Garcia/K. Mladenovic - M. Bouzkova/S. Sorribes Tormo
M. Gonzalez/A. Molteni - P. Tsitsipas/S. Tsitsipas


12:00 Kort numer 5 (bez komentarza)

S. Baez/D. Brown - H. Nys/J. Zielinski
S. Ofner/S. Weissborn - D. Hidalgo/A. Tabilo


12:00 Kort numer 6 (bez komentarza)

S. Gille/J. Vliegen - F. Diaz Acosta/A. Muller
R. Matos/M. Melo - N. Barrientos/F. Cabral
L. Kichenok/J. Ostapenko - (zwyciężczynie meczu A. Blinkova/M. Sherif - E. Hozumi/M. Uchijima)
N. Skupski/D. Krawczyk - R. Matos/L. Stefani


12:00 Kort numer 7 (bez komentarza)

G. Andreozzi/M. Reyes-Varela - L. Glasspool/J. Rojer
M. Linette/P. Stearns - T. Mihalikova/O. Nicholls
L. Fernandez/E. Shibahara - U. Eikeri/I. Neel


12:00 Kort numer 10 (bez komentarza)

A. Krueger/S. Stephens - H. Chan/V. Kudermetova
F. Martin/M. Middelkoop - M. Purcell/J. Thompson
M. Willis/A. Barnett - I. Dodig/H. Chan


12:00 Kort numer 14 (bez komentarza)

J. Cash/R. Galloway - T. Arribage/M. Daniell
B. Krejcikova/L. Siegemund - S. Murray Sharan/E. Silva
J. Withrow/A. Sutjiadi - A. Vavassori/S. Errani


12:00 Kort numer 15 (bez komentarza)

L. Sun - L. Zhu
R. Arneodo/S. Verbeek - M. Arevalo/M. Pavic
J. Zielinski/S. Hsieh - H. Nys/D. Schuurs


12:00 Kort numer 16 (bez komentarza)

R. Bautista Agut - F. Fognini
N. Borges/A. Rinderknech - C. Broom/A. Fery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Tenis


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...