reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Pakiet Olimpijski w sieci Toya

dodano: 2024-07-08 10:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TOYA

Eurosport 4K Wydłuża się lista operatorów, którzy dołączą do swoich ofert okazjonalne kanały Eurosport 3-9 HD i Eurosport 4K. Obok sieci Inea, Vectra, Play, T-Mobile i prawdopodobnie Polsat Box, będzie to także Toya, która wprowadzi Pakiet Olimpijski z dostępem do 8 kanałów pop-up Eurosportu.

WBD/TOYA
Eurosport Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warner Bros. Discovery w Polsce i Toya połączyły siły i nawiązały współpracę w zakresie transmisji Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. W ramach umowy klienci operatora zyskają dostęp do 8 okazjonalnych kanałów Eurosportu, które będą w całości poświęcone wydarzeniom sportowym w Paryżu.

Jak w Toya uzyskać dostęp do 8 kanałów pop-up Eurosportu?

Na czas tegorocznych igrzysk olimpijskich w Paryżu Toya wprowadzi Pakiet Olimpijski składający się z 8 kanałów okazjonalnych Eurosportu: 7 w rozdzielczości HD i kanału w 4K.

Dzięki współpracy z WBD w Polsce, klienci operatora zyskają dostęp do ponad 830 godzin wysokiej jakości transmisji z jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Specjalne kanały Eurosportu pokażą relacje zawodów z różnych dyscyplin sportowych z polskim komentarzem, w tym uwielbianych przez polskich widzów rozgrywek tenisa, piłki nożnej, koszykówki, sportów walki, piłki ręcznej czy siatkówki. W 4K transmitowana będzie ceremonia otwarcia i zakończenia igrzysk, a także najważniejsze wydarzenia z udziałem polskich sportowców.

Specjalna oferta kanałów pop-up Eurosportu będzie dostępna dla wszystkich abonentów Toya posiadających w swoim pakiecie kanały Eurosport 1 i Eurosport 2 w odbiorniku cyfrowym oraz aplikacji Toya GO w domu i poza domem. Abonenci niższych pakietów mogą wykupić cały zestaw 8 kanałów okazjonalnych w cenie 20 zł na czas trwania igrzysk olimpijskich.
 

- Igrzyska olimpijskie budzą wielkie emocje wśród kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na nadchodzące rozgrywki w Paryżu. Cieszymy się, że do grona widzów najważniejszego wydarzenia dla świata sportu dołączą także klienci Toya, którzy dzięki naszej współpracy zyskają dostęp do 8 okazjonalnych kanałów Eurosportu. Dzięki naszej bogatej ofercie będą mogli śledzić wyczyny naszych reprezentantów z najlepszym komentarzem i w wysokiej jakości obrazu

- podkreśla Dorota Żurkowska, Group Senior Vice President - Revenue, Warner Bros. Discovery w Polsce.

- Wierzymy, że tegoroczne igrzyska olimpijskie będą wyjątkowe. Na to składa się wiele czynników, których do najważniejszych należą sukcesy polskich sportowców w wielu dyscyplinach: siatkówce, tenisie, lekkiej atletyce i wielu innych. Ponadto tym razem zawody będą przeprowadzane w naszej strefie czasowej co znacznie ułatwi ich śledzenie. Wiele kibiców rozmaitych dyscyplin sportowych uzyska szansę na śledzenie swojej ulubionej na specjalnych kanałach im dedykowanych. Z dużym zadowoleniem przyjęliśmy również wprowadzenie odrębnego kanału w jakości 4K. To świetna okazja do promocji naszego nowego odbiornika 4K opartego o system Android TV

- mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny Toya.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...