reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-11-12 - 2019-11-13 - 2019-11-14

Futbol w telewizji 22.04.2006

dodano: 2006-04-21 01:32
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 22 kwietnia


Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. Torpedo (8:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Reserves (Anglia): Aston Villa vs. Manchester Utd (12:00)
- MU TV (28.2E - Videoguard)


Super League (Turcja): Ankaraspor vs. Manisaspor (13:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Premiership (Anglia): Arsenal vs. Tottenham (13:45)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:10): MegaSport (4W - BISS)
- Retransmisja (22:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Premier League (Rosja): Amkar vs. Tom' (14:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Gambrinus Liga (Czechy): Slovacko vs. Slavia Prague (14:25)
- Nova TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)


Serie A (Włochy): Ascoli vs. Cagliari (15:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Empoli (15:00)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Inter Milan vs. Reggina (15:00)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (18:00): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Juventus vs. Lazio (15:00)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- B1 TV (4W - kodowany)
- Retransmisja (15:40): Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (20:30): TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)


Serie A (Włochy): Lecce vs. Treviso (15:00)
- OBN (4W - FTA)
- Prva TV (4W - FTA)


Serie A (Włochy): Livorno vs. Palermo (15:00)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (18:15): Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)


Serie A (Włochy): Messina vs. AC Milan (15:00)
- Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (20:30): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Parma vs. Siena (15:00)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Roma vs. Sampdoria (15:00)
- Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Udinese vs. Chievo (15:00)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Borsodi Liga (Węgry): Ujpest vs. Honved (15:00)
- SportKlub Hungary (4W - FTA)


Premier League (Ukraina): Tavriya vs. Metalurg Donetsk (15:00)
- TRK Ukraine (5E - FTA)


Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Wolfsburg (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Nuremberg (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Duisburg (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Bayer Leverkusen (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (17:10): NTV Türk (42E - FTA)
- Retransmisja (17:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (0:15): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Hannover 96 (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Hertha Berlin (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:20): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Premiership (Anglia): Bolton vs. Charlton (16:00)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- MegaSport (4W - BISS)


Premiership (Anglia): Everton vs. Birmingham (16:00)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (18:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Premiership (Anglia): Newcastle Utd vs. West Brom (16:00)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (17:30): TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Retransmisja (20:05): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Premiership (Anglia): Portsmouth vs. Sunderland (16:00)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (18:10): Canal + Sport Scandinavia (0.8W - Conax)


Serie B (Włochy): Cremonese vs. Catania (16:00)
- RAI Sport Sat (13E - FTA)


Ligaen (Dania): Horsens vs. FC Copenhagen (16:30)
- TV 3+ (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Premier League (Ukraina): Arsenal Kiev vs. Zakarpattya (17:00)
- TRK Kiev (4W - FTA)


Premier League (Ukraina): Kharkov vs. Dynamo Kiev (17:00)
- Inter + (5E - FTA)
- TRK Ukraine (5E - FTA)


Si.Mobil Liga (Słowenia): Maribor vs. Domzale (18:00)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Primera Division (Hiszpania): Villarreal vs. Real Sociedad (18:00)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Calcio 14 (13E - Videoguard)


Super League (Turcja): Fenerbahçe vs. Galatasaray (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


FA Cup (Anglia): Chelsea vs. Liverpool (18:15)
- Kanal Türk (42E - FTA)
- BBC One (28.2E - FTA)
- DSF (19.2E - FTA & Analog)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Bundesliga (Austria): Mattersburg vs. Nordea Admira (18:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Twente vs. Utrecht (19:00)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Roda vs. Heerenveen (20:00)
- Retransmisja (21:15): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Primera Division (Hiszpania): Alavés vs. Atlético Madrid (20:00)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Superliga (Portugalia): Peñafiel vs. FC Porto (20:15)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)
- TVi Portugal (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:15): Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Ekstraklasa (Polska): Legia Warszawa vs. Zagłębie Lubin (20:30)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


All Ireland Setanta Cup FINAL (Irlandia): Cork City vs. Drogheda Utd (20:45)
- Setanta Ireland (28.2E - Videoguard)


Coupe de France FINAL (Francja): Nancy vs. Nice (20:50)
- Kanal Türk (42E - FTA)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- France 3 Sat (13E - Viaccess PC 2.3)
- France 3 Sat (5W - FTA)


Campeonato Brasileiro (Brazylia): Corinthians vs. São Caetano (21:00)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - FTA)


Primera Division (Hiszpania): Celta Vigo vs. Real Zaragoza (22:00)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)


Major League Soccer (USA): D.C. United vs. New York (22:00)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (0:00): SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)


Torneo Clausura (Argentyna): Colón Santa Fe vs. Lanús (23:20)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Meksyk): Monterrey vs. Cruz Azul (0:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Argentyna): Newell's Old Boys vs. San Lorenzo (2:10)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa Log 5-69

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej Log 5-69

40 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...
reklama