reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-11-12 - 2019-11-13 - 2019-11-14

Futbol w telewizji 23.04.2006

dodano: 2006-04-22 01:18
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 23 kwietnia


Borsodi Liga (Węgry): Diosgyor vs. Ferencvaros (11:30)
- RTL Klub (19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. FK Moscow (12:00)
- ORT 1 (5E - Videoguard)


Segunda Division (Hiszpania): Recreativo vs. Gimnàstic (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. Ajax (12:30)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:10): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Ligaen (Dania): SønderjyskE vs. Nordsjælland (13:15)
- TV 3+ (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Celtic vs. Rangers (13:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Premier League (Bułgaria): Beroe vs. CSKA Sofia & Loko Sofia vs. Levski Sofia (14:00)
- Simulcast: TV Bulgaria (13E - FTA)


Premier League (Rosja): Amkar vs. Tom' (14:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Rubin (14:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. Groningen (14:30)
- Orbit Al Riyadiyah (26E - Seca 2)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Heracles (14:30)
- Retransmisja (18:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Vitesse vs. RKC Waalwijk (14:30)
- Retransmisja (16:30): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Groclin (14:30)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


Ligaen (Dania): AGF Århus vs. AaB Aalborg (15:00)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Esbjerg vs. Viborg (15:00)
- Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): OB Odense vs. Silkeborg (15:00)
- Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)


Serie C (Włochy): Grosseto vs. Napoli (15:00)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)


Serie C (Włochy): Sanbenedettese vs. Genoa (15:00)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)


Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Zenit (15:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Super League (Turcja): Çaykur Rizespor vs. Trabzonspor (15:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Serie B (Włochy): Cremonese vs. Catania (16:00)
- RAI Sport Sat (13E - FTA)


Super League (Szwajcaria): Grasshopper vs. Basel (16:15)
- Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


FA Cup (Anglia): Middlesbrough vs. West Ham (17:00)
- Kanal Türk (42E - FTA)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Retransmisja (19:30): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)


Primera Division (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Valencia (17:00)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Mallorca vs. Osasuna (17:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Cádiz vs. Deportivo (17:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Espanyol vs. Real Betis (17:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Racing Santander vs. Getafe (17:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Brøndby (17:30)
- TV 3+ (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. Bayern Munich (17:30)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Schalke 04 (17:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Segunda Division (Hiszpania): Hércules vs. Lorca (17:30)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Jupiler League (Belgia): Westerlo vs. Gent (18:00)
- Canvas (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Bordeaux (18:00)
- Kiosque 6 (19.2E - Seca 2)


Super League (Turcja): Besiktas vs. Sivasspor (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Tippeligaen (Norwegia): Molde vs. Lyn (18:05)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Torneo Clausura (Meksyk): Toluca vs. Santos (19:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Meksyk): UNAM/Pumas vs. UANL/Tigres (19:00)
- Retransmisja (21:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Real Madrid vs. Málaga (19:00)
- NTV Türk East (42E - FTA)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Superliga (Portugalia): Nacional Madeira vs. Benfica (19:30)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Tippeligaen (Norwegia): Vålerenga vs. Rosenborg (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Lyon (20:45)
- Canal + France (19.2E - Seca 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Avellino vs. Atalanta (20:45)
- Sport Italia Solo Calcio (13E - Seca 2)
- Retransmisja (23:15): Eurosport 2 (13E - Seca 2)


Campeonato Brasileiro (Brazylia): Santos vs. Atletico PR (21:00)
- SportKlub Serbia (16E - FTA)
- SportKlub Hungary (4W - FTA)


Primera Division (Hiszpania): Sevilla vs. Barcelona (21:00)
- NTV Türk East (42E - FTA)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)


Torneo Clausura (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Boca Juniors (21:10)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport Italia (13E - FTA)


Superliga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Naval (21:45)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Torneo Clausura (Argentyna): River Plate vs. Argentinos Jnrs (23:30)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...
reklama