reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-23 - 2021-10-24

Futbol w telewizji 13.05.2006

dodano: 2006-05-11 19:24
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 13 maja


Premier League (Rosja): Tomsk vs. Luch-Energiya (12:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


International Kirin Cup 2006: Japonia vs. Szkocja (12:20)
- BBC One Scotland (28.2E - FTA)


League Two (Anglia): Lincoln City vs. Grimsby (13:05)
- SKY Sports 2 (28.2E - Videoguard)


Premier League (Rosja): Amkar Perm vs. Rostov (14:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Shinnik vs. Spartak Nalchik (14:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Borsodi Liga (Węgry): Fehervar vs. Tatabanya (15:00)
- SportKlub Hungary (4W - FTA)


Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Dortmund (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Mainz 05 (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Arminia Bielefeld (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Frankfurt vs. Munchengladbach (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Werder Bremen (15:30)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (0:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Leverkusen (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Hertha Berlin (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Stuttgart (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Kaiserslautern (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


FA Cup (Anglia): Liverpool vs. West Ham Utd (16:00)
- Kanal Türk (42E - FTA)
- BBC One (28.2E - FTA; wszystkie wersje z wyjątkiem Szkockiej)
- DSF (19.2E - FTA & Analog)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Divizia A (Rumunia): Farul Constanta vs. Poli Timisoara (16:00)
- TVR International (16E & 13E - FTA)


FA Cup (Szkocja): Gretna vs. Hearts (16:00)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


"A" Division (Grecja): Iraklis vs. Kallithea (16:45)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)


Divizia A (Rumunia): FCM Bacau vs. Sportul (17:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Super League (Szwajcaria): Basel vs. Zurich (17:45)
- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Tippeligaen (Norwegia): Sandefjord vs. Brann (18:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Ham-Kam vs. Start (18:00)
- Tippeliga 1 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Molde vs. Fredrikstad (18:00)
- Tippeliga 2 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Odd Grenland vs. Lyn (18:00)
- Tippeliga 3 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Stabæk vs. Viking (18:00)
- Tippeliga 4 (0.8W - Conax)


Super League (Turcja): Manisaspor vs. Konyaspor (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Bundesliga (Austria): Superfund vs. Austria Vienna (18:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


League Two (Anglia): Wycombe vs. Cheltenham (19:05)
- SKY Sports 2 (28.2E - Videoguard)


Divizia A (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Vaslui (19:30)
- Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Ligue 1 (Francja): Ajaccio vs. St Etienne (20:00)
- Kiosque 2 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Strasbourg (20:00)
- Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)
- Kiosque 3 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Marseille (20:00)
- Kiosque 3 (19.2E - Seca 2)
- Retransmisja (22:30): Kanal A (42E - FTA)


Ligue 1 (Francja): Lens vs. Nantes (20:00)
- Kiosque 5 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Le Mans (20:00)
- Kiosque 6 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Metz vs. Paris St Germain (20:00)
- Kiosque 7 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Nancy (20:00)
- Kiosque 8 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Lille (20:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Kiosque 9 (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Prva TV (4W - FTA)


Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Sochaux (20:00)
- Kiosque 10 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Troyes vs. Nice (20:00)
- Kiosque 11 (19.2E - Seca 2)


Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Rosenborg (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Primera Division (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Real Betis (20:00)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Cádiz vs. Málaga (20:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Celta Vigo vs. Getafe (20:00)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Mallorca vs. Real Zaragoza (20:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Alavés vs. Deportivo (22:00)
- TVE La 2 (30W - PowerVu)


Primera Division (Hiszpania): Espanyol vs. Real Sociedad (22:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Villarreal vs. Racing Santander (22:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Hiszpania): Sevilla vs. Barcelona (22:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Major League Soccer (USA): Houston vs. Dallas (22:00)
- Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)


Torneo Paulista (Brazylia): Botafogo vs. Gremio (23:10)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...