reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-17 - 2021-10-18

Futbol w telewizji 14.05.2006

dodano: 2006-05-12 22:54
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 14 maja


Borsodi Liga (Węgry): Sopron vs. Debrecen (11:30)
- RTL Klub (19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Rosja): FC Moscow vs. CSKA Moscow (12:00)
- ORT 1 (5E - Videoguard)


Segunda Division (Hiszpania): Gimnàstic vs. Almería (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Torpedo vs. Lokomotiv Moscow (13:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


League One (Anglia): Brentford vs. Swansea (13:15)
- SKY Sports 2 (28.2E - Videoguard)


Eredivisie (Holandia): Twente vs. Vitesse Arnhem (14:30)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Lig A (Turcja): Antalyaspor vs. Telekomspor (14:30)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Silkeborg (15:00)
- TV 3+ (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): AGF Århus vs. OB Odense (15:00)
- Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. Esbjerg (15:00)
- Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Brøndby vs. SønderjyskE (15:00)
- Viasat Xtra 3 (5E - Videoguard)


Ligaen (Dania): Nordsjælland vs. Horsens (15:00)
- Viasat Xtra 4 (5E - Videoguard)


Towarzyski: Arabia Saudyjska vs. Togo (15:00)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): AC Milan vs. Roma (15:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Simulcast: B1 TV (4W - kodowany)
- Retransmisja (19:00): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Cagliari vs. Inter (15:00)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- OBN (4W - FTA)
- Prva TV (4W - FTA)


Serie A (Włochy): Chievo vs. Fiorentina (15:00)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (1:45): Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Empoli vs. Ascoli (15:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Lazio vs. Parma (15:00)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Serie A (Włochy): Palermo vs. Messina (15:00)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Reggina vs. Juventus (15:00)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Simulcast: B1 TV (4W - kodowany)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Lecce (15:00)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)


Serie A (Włochy): Siena vs. Livorno (15:00)
- Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Treviso vs. Udinese (15:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (18:15): Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)


FA Trophy (Anglia): Grays Athletic vs. Woking (16:00)
- SKY Sports 2 (28.2E - Videoguard)


Divizia A (Rumunia): Poli Iasi vs. Jiul Petrosani (16:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Saturn vs. Kryliya Sovetov (16:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Super League (Szwajcaria): Grasshoppers vs. Aarau (16:15)
- Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
- TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


"A" Division (Grecja): OFI Crete vs. Levadiakos (16:45)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. Kalamari (16:45)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): Egaleo vs. Panionios & Olympiacos vs. Ionikos (16:45)
- Simulcast: Alpha TV (13E - Irdeto 2)


Cypriote Cup (Cypr): AEK Larnaka vs. APOEL Nicosia (17:00)
- Lumiere TV (13E - Irdeto 2)


Divizia A (Rumunia): Otelul Galati vs. National (17:00)
- National TV (16E - FTA)


Allsvenskan (Szwecja): Elfsborg vs. Helsingborg (17:15)
- Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)


Towarzyski: Polska vs. Wyspy Owcze (17:30)
- TVP 2 (13E - Seca 2/Nagravision 2)


Segunda Division (Hiszpania): Elche vs. Xerez (17:30)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Taça de Portugal (Portugalia): FC Porto vs. Vitória Setubal (18:00)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- RTP 1 (30W - Nagravision 2)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Rubin (18:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Super League (Turcja): Denizlispor vs. Fenerbahçe (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Mistrzostwa Europy do lat 17: Czechy vs. Rosja (19:00)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Eurosport PL (13E - Seca 2)
- Skrót (23:15): Eurosport 2 (13E - Seca 2)


Torneo Apertura (Ekwador): Barcelona SC vs. Aucas (19:00)
- Canal 1 Internacional (30W - FTA)


"A" Division (Grecja): AEK Athens vs. Xanthi (19:00)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


"A" Division (Grecja): AEL Larisa vs. Panathinaikos (19:00)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)


Divizia A (Rumunia): Steaua Bucharest vs. CFR Cluj (19:30)
- TVR International (16E & 13E - FTA)


Torneo Paulista (Brazylia): Figueirense vs. Fluminense (21:00)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Apertura (Ekwador): El Nacional vs. Emelec (21:00)
- Canal 1 Internacional (30W - FTA)


Torneo Clausura (Argentyna): Boca Juniors vs. Olimpo BB (21:10)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Torneo Apertura (Chile): Univ Católica vs. Univ de Chile (21:30)
- TV Chile (28.5E & 13E - Irdeto 2)


Torneo Apertura (Ekwador): Deportivo Cuenca vs. Espoli (23:00)
- Canal 1 Internacional (30W - FTA)


Torneo Clausura (Argentyna): Quilmes vs. River Plate (23:30)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...