reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Berlusconi w TV Puls żartem?

dodano: 2006-05-24 22:30 | aktualizacja: 2006-05-25 12:22
autor: Magda Kowalczyk | źródło: dziennik/interia.pl

\'Dziennik\' poinformował, że jakoby firma powiązana z imperium Berlusconiego nabędzie cześć udziałów TV Puls. Analitycy rynku dość sceptycznie reagują na te rewelacje, bo wg nich ta domniemana inwestycja to jak \'kupowanie sklepiku w Pcimiu, gdy można nabyć całego Carrefoura\'.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na tym nie koniec 'sensacyjnych' doniesień.
Oprócz świty Berlusconiego, udziałami w firmie zainteresowana jest też polska firma związana z byłym szefem Optimusa - Romanem Kluską. Sprawa ma być podobno sfinalizowana w ciągu trzech, czterech tygodni. Kluska nie potwierdził, ani nie zaprzeczył.

Obecnie większość udziałów TV Puls jest w rękach... ojców franciszkanów. Resztę, około 48 proc. akcji posiada spółka Ster powiązana z Polsatem. Nowi inwestorzy mieliby przejąć właśnie te udziały.

Sprzedaż udziałów jest wynikiem rzekomego niezadowolenia franciszkanów ze współpracy z Polsatem. Po prostu Polsat spoczął na laurach, nie proponuje żadnych konstruktywnych działań, nie wspominając już o inwestycjach czy spójnej koncepcji programowej.

Nowy inwestor miałby zasilić stację astronomiczną sumą 100 mln zł. Za nowych, polsko-włoskich rządów TV Puls ma nabrać bardziej familijny charakter i proponować widzom głównie filmy i seriale rodzinne. Jednak nie samą rozrywką rodzina żyje. W ramówce nie zabraknie także publicystyki i informacji. Planowany jest nawet własny serwis informacyjny.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...