reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Konferencje na SAT KRAK 2006

dodano: 2006-05-29 17:28 | aktualizacja: 2016-07-31 22:05
autor: Anna Sulisz | źródło:

Podczas wystawy SAT KRAK 2006, na uczestników czeka szereg wydarzeń branżowych. Wystawcy będą mogli nie tylko zaprezentować swoje produkty, nawiązać relacje biznesowe, ale także wziąć udział w szeregu konferencji tematycznych i instruktażowych poświęconych technice satelitarnej i nowym technologiom.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W chwili obecnej trwa opracowywanie tematów poszczególnych konferencji. Zapewniamy jednak, że ich tematyka będzie na tyle zróżnicowana, aby wzbudzić zainteresowanie i zaspokoić oczekiwania jak największej liczby wystawców i zwiedzających. Na stronie internetowej SAT KRAK 2006 pojawiły się już tematy pierwszych konferencji, które odbędą się podczas trwania wystawy. Zapraszamy kolejnych wystawców do opracowywania i zgłaszania propozycji kolejnych tematów konferencji. Propozycje prosimy przesyłać na adres mailowy [email protected] Najciekawiej zapowiada się konferencja poświęcona telewizji wysokiej rozdzielczości, problemom instalacji i podłączenia odbiorników satelitarnych HD do telewizorów i projektorów HD Ready. Termin tej konferencji, zostanie ustalony w późniejszym terminie. [email protected]


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...