reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesienne zmiany w TV Biznes

dodano: 2006-08-16 16:07 | aktualizacja: 2006-08-16 16:17
autor: Magda Kowalczyk | źródło: tv biznes

Biznes TV Od września TV Biznes rusza ze swoją nieco zmodyfikowaną ramówką. Przede wszystkim będzie jeszcze więcej informacji podawanych z większą częstotliwością. Pojawi się również szereg nowych programów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przede wszystkim wprowadzono zmiany do magazynu Biznes Dzisiaj. Magazyn aktualności ekonomicznych emitowany co poł godziny, będzie już od września sześciokrotnie aktualizowany w ciągu dnia. Nowe informacje będą się pojawiać o godz. 7.30, 10.55, 12.55, 14.55, 17.55 i 21.55. Dla przypomnienia, do tej pory aktualizowano go trzykrotnie.

Warto dodać, że zespół redakcyjny wzbogacił się o trzech nowych reporterów, co zapewne, jeszcze bardziej wpłynie na sprawność w przekazywaniu i dostarczaniu nowych informacji.

Dokonano także zmian w scenografii studia warszawskiego i poznańskiego.

Nowe programy , które już od września będą gościć na antenie to : „Panorama branż” - cotygodniowy poradnik dla przedsiębiorców, którzy poszukują nowych pomysłów na biznes, „W drodze na listę” - sylwetki najbogatszych Polaków, „Nie daj się fiskusowi” - codzienny program o poradach podatkowych i lukach w systemie fiskalnym.

Ponadto w TV Biznes pojawią się nowi publicyści - Jan Bazyl Lipszyc, Ryszard Bugaj, Andrzej Polaczkiewicz, Janusz Korwin Mikke oraz Wiktor Legowicz, którzy będą przeprowadzać codzienne rozmowy z gośćmi.

Start nowej ramówki zaplanowano na 4 września 2006 roku.

W sierpniu kanał TV Biznes dołączył do oferty Śląskiej Telewizji Kablowej oraz warszawskiej sieci Spray.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Signal ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Signal ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 849 zł Więcej...