reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Jesienne zmiany w TV Biznes

dodano: 2006-08-16 16:07 | aktualizacja: 2006-08-16 16:17
autor: Magda Kowalczyk | źródło: tv biznes

Biznes TV Od września TV Biznes rusza ze swoją nieco zmodyfikowaną ramówką. Przede wszystkim będzie jeszcze więcej informacji podawanych z większą częstotliwością. Pojawi się również szereg nowych programów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przede wszystkim wprowadzono zmiany do magazynu Biznes Dzisiaj. Magazyn aktualności ekonomicznych emitowany co poł godziny, będzie już od września sześciokrotnie aktualizowany w ciągu dnia. Nowe informacje będą się pojawiać o godz. 7.30, 10.55, 12.55, 14.55, 17.55 i 21.55. Dla przypomnienia, do tej pory aktualizowano go trzykrotnie.

Warto dodać, że zespół redakcyjny wzbogacił się o trzech nowych reporterów, co zapewne, jeszcze bardziej wpłynie na sprawność w przekazywaniu i dostarczaniu nowych informacji.

Dokonano także zmian w scenografii studia warszawskiego i poznańskiego.

Nowe programy , które już od września będą gościć na antenie to : „Panorama branż” - cotygodniowy poradnik dla przedsiębiorców, którzy poszukują nowych pomysłów na biznes, „W drodze na listę” - sylwetki najbogatszych Polaków, „Nie daj się fiskusowi” - codzienny program o poradach podatkowych i lukach w systemie fiskalnym.

Ponadto w TV Biznes pojawią się nowi publicyści - Jan Bazyl Lipszyc, Ryszard Bugaj, Andrzej Polaczkiewicz, Janusz Korwin Mikke oraz Wiktor Legowicz, którzy będą przeprowadzać codzienne rozmowy z gośćmi.

Start nowej ramówki zaplanowano na 4 września 2006 roku.

W sierpniu kanał TV Biznes dołączył do oferty Śląskiej Telewizji Kablowej oraz warszawskiej sieci Spray.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...