Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela 19 listopada
Liga BBVA (Hiszpania): Xerez vs. Real Murcia (12:00)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Liga Honra (Portugalia): Estoril vs. Vitória Guimarães (12:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Championship (Anglia): Ipswich Town vs. Norwich City (12:30)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
SportsNet World (7W - Irdeto 2)
Super Lige (Serbia): Voždovac vs. Smederevo (13:00)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
RTS Sat (13E - FTA)
Liga BBVA (Hiszpania): Ponferradina vs. Real Madrid Castilla (13:00)
-
Real Madrid TV (19.2E & 13E & 30W - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Jiul Petrosani vs. Vaslui (13:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Super Lig (Turcja): Sivasspor vs. Trabzonspor (14:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Unterhaching (14:00)
-
Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Paderborn vs. Greuther Fürth (14:00)
-
Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Wacker Burghausen (14:00)
-
Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Essen vs. Erzgebirge Aue (14:00)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. 1860 Munich (14:00)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
Premiership (Anglia): Wigan Athletic vs. Aston Villa (14:30)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Film 2 Sport W/E (0.8W - Conax)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Retransmisja (16:20): Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (17:10): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:00): TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:45): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Twente (14:30)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. Vitesse Arnhem (14:30)
-
Retransmisja (16:20): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Roda JC (14:30)
-
Retransmisja (18:10): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Groningen vs. Willem II (14:30)
-
Retransmisja (19:55): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Reggina (15:00)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport + (19.2E - Seca 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
HRT Plus (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
RAI International (13E - BISS)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Roma vs. Catania (15:00)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Bravo (28.2E - Videoguard)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (16:00): Bravo +1 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:10): Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:00): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:00): Alfa TV (39E - Griffin)
Serie A (Włochy): Massina vs. Lazio (15:00)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Super Ligaen (Dania): Nordsjælland vs. Horsens (15:00)
-
Viasat Xtra 2 (5E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Viborg vs. Esbjerg (15:00)
-
Viasat Xtra 1 (5E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Silkeborg vs. OB Odense (15:00)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Hearts vs. Rangers (15:00)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
Tango TV (5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Siena (15:00)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Ascoli vs. Fiorentina (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Livorno vs. Parma (15:00)
-
Mediaset Premium 4 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Atalanta (15:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Donetsk vs. Tavriya (15:00)
-
TRK Ukraine (5E - FTA)
Arabian Champion's League (Last 32): CA Bordj Bou Arreridj vs. Ismaili FC (15:00)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Super Ligaen (Dania): Vejle Boldklub vs. AaB Aalborg (15:00)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Premier League (Walia): The New Saints vs. Rhyl (15:05)
-
S4C Digital (28.2E - FTA)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Rapid Vienna (15:30)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. Iraklis Saloniki (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:00): Alfa TV (39E - Griffin)
Division 1 (Egipt): Al Ahly vs. Petrojet (16:00)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
ART Sport 1 (13E & 7W - Irdeto 2)
Royal League (Skandynawia): Helsingborg vs. Rosenborg (16:00)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
TV Norge (1W - Conax)
Super League (Grecja): Panionios vs. Skoda Xanthi (16:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): ŁKS Łódź vs. Wisła Kraków (16:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
Ligue 2 (Francja): Metz vs. Ajaccio (16:00)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Super League (Szwajcaria): St Gallen vs. Thun (16:00)
-
Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
LFP Primera Division (Hiszpania): Villarreal vs. Getafe (17:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
LFP Primera Division (Hiszpania): Levante vs. Atlético Madrid (17:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
Premiership (Anglia): Blackburn Rovers vs. Tottenham Hotspur (17:00)
-
TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
5 Kanalas (4W - BISS)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Wolfsburg (17:00)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Espanyol vs. Athletic Bilbao (17:00)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Gimnàstic (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
1. Division (Cypr): AEP Paphos vs. Omonia Nicosia (17:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Segunda 2B Group I (Hiszpania): Leganés vs. Rayo Vallecano (17:00)
-
Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)
Vyscha Liha (Ukraina): Illichivets vs. Vorskla (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Hannover 96 (17:00)
-
Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Simulcast: Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Sociedad vs. Real Betis (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
LFP Primera Division (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Osasuna (17:00)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera A (Ekwador): El Nacional vs. Barcelona Guayaquil (17:30)
-
Canal 1 Internacional (30W - FTA)
Liga BBVA (Hiszpania): Valladolid vs. Tenerife (17:30)
-
Localia (30W - Nagravision 2)
Arabian Champion's League (Last 32): Al Ahli Jeddah vs. Raja Casablanca (17:30)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Toulouse (18:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Alcoyano vs. Alicante (18:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Super League (Grecja): Atromitos vs. Panathinaikos (18:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. Ionikos Nikea (18:00)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Besiktas (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Jupiler League (Belgia): Racing Genk vs. Club Brugge (18:00)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
Super Ligaen (Dania): Randers vs. Brøndby (18:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): São Paulo vs. Atlético PR (19:00)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E - Seca 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Retransmisja (23:25): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
LFP Primera Division (Hiszpania): Real Mallorca vs. Barcelona (19:00)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
SKY Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:30): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (20:55): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (21:55): Kanal 5 Denmark (1W - Conax)
-
Retransmisja (0:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): Racing Club vs. San Lorenzo (19:00)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): São Caetano vs. Vasco da Gama (19:00)
-
Retransmisja (0:45): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Ceahlaul vs. Rapid Bucharest (19:30)
-
TVR International (16E & 13E - FTA)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Super Liga (Portugalia): Marítimo vs. Sporting Lisbon (20:15)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 2)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 2)
Gambrinus Liga (Czechy): Slovan Liberec vs. Mladá Boleslav (20:15)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Torino vs. Sampdoria (20:30)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks/Conax)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:25): Arena Home (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
LFP Primera Division (Hiszpania): Deportivo La Coruña vs. Celta Vigo (21:00)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
DigitAlb Premium 5 (16E - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Valenciennes (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:50): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)
Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Cruzeiro vs. Santos FC (21:10)
-
Retransmisja (23:30): TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): River Plate vs. Gimnasia La Plata (21:10)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Fútbol Profesional (Kolumbia): Atlético Huila vs. Indep. Cúcuta (21:30)
-
TV Colombia (30W - Irdeto 2)
Primera Division (Chile): Univ. Chile vs. Antofagasta (22:00)
-
TV Chile (5E - Videoguard)
Primera A (Ekwador): Emelec vs. LDU Quito (22:00)
-
Canal 1 Internacional (30W - FTA)
Super Liga (Portugalia): União Leiria vs. Boavista (22:15)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Primera Division Apertura (Argentyna): Gimnasia Jujuy vs. Boca Juniors (23:30)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.