reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

MGM w HD w n

dodano: 2006-12-06 12:24 | aktualizacja: 2006-12-06 16:59
autor: Magda Kowalczyk | źródło: n

mgm_logo_nka_sk.jpg Platforma n sprawiła nam mikołajowy prezent, bowiem 6 grudnia został uruchomiony w testowym nbox recorderze kanał filmowy MGM w jakości High Definition. Stacja jest lokalną wersją MGM Channel i jest dostępna w polskiej wersji językowej na kanale 20 w nboxach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie mogą liczyć na mnóstwo filmowych atrakcji. Nadawca stawia przede wszystkim na różnorodność – filmy będą pochodzić z różnych okresów i reprezentować poszczególne gatunki. Nie zabraknie takich sztandarowych dzieł jak: „Wściekły byk”, „Nocny kowboj”, „Parszywe dranie”, „Powrót do domu”, „Sieć”, „Kandydat”.

MGM to także mistrzowie kina: Woody Allen, Brian De Palma, Spike Lee, John William Friedkin i Robert Altman oraz gwiazdy światowego formatu: Robert De Niro, Jane Fonda, Jodie Foster, Gene Hackman, Steve McQueen czy Reese Witherspoon.

Aktualnie, lokalne wersje MGM są dostępne w prawie 120 krajach na całym świecie. Niespełna miesiąc temu MGM został uruchomiony w Czechach, Rumunii, na Węgrzech i Słowacji.

Kanał MGM będzie dostępny zarówno w HD, jak i SD. 6 grudnia większość abonentów n miał na MGM napis 'Brak dostępu'. Oficjalny start MGM jest 7 grudnia!Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...