reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MGM w HD w n

dodano: 2006-12-06 12:24 | aktualizacja: 2006-12-06 16:59
autor: Magda Kowalczyk | źródło: n

mgm_logo_nka_sk.jpg Platforma n sprawiła nam mikołajowy prezent, bowiem 6 grudnia został uruchomiony w testowym nbox recorderze kanał filmowy MGM w jakości High Definition. Stacja jest lokalną wersją MGM Channel i jest dostępna w polskiej wersji językowej na kanale 20 w nboxach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie mogą liczyć na mnóstwo filmowych atrakcji. Nadawca stawia przede wszystkim na różnorodność – filmy będą pochodzić z różnych okresów i reprezentować poszczególne gatunki. Nie zabraknie takich sztandarowych dzieł jak: „Wściekły byk”, „Nocny kowboj”, „Parszywe dranie”, „Powrót do domu”, „Sieć”, „Kandydat”.

MGM to także mistrzowie kina: Woody Allen, Brian De Palma, Spike Lee, John William Friedkin i Robert Altman oraz gwiazdy światowego formatu: Robert De Niro, Jane Fonda, Jodie Foster, Gene Hackman, Steve McQueen czy Reese Witherspoon.

Aktualnie, lokalne wersje MGM są dostępne w prawie 120 krajach na całym świecie. Niespełna miesiąc temu MGM został uruchomiony w Czechach, Rumunii, na Węgrzech i Słowacji.

Kanał MGM będzie dostępny zarówno w HD, jak i SD. 6 grudnia większość abonentów n miał na MGM napis 'Brak dostępu'. Oficjalny start MGM jest 7 grudnia!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 140

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 540 zł Więcej...

Miernik Openbox TSC-200 Combo HEVC

Półprofesjonalny wielofunkcyjny miernik combo gotowy do pomiarów sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

1 699 zł Więcej...
reklama