reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

6/2006

dodano: 2006-12-14 12:07 | aktualizacja: 2006-12-14 12:48
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Sk6_2006_3_sk.jpg - Echostar DVR dla Cyfrowego Polsatu - nbox HDTV recorder - zestaw antenowy n w praktyce - antena eliptyczna Maximum E-85 - odbiornik HD - Topfield TF7700HSCI - podsumowanie SAT Krak 2006 - Canal+ Sport HD - jak oglądać? - wywiad z Jarosławem Kordalewskim z Cyfry+ - CAM Cyfrowego Polsatu w praktyce - wykaz kanałów MPEG 90E-45W Pytaj w kioskach (Ruch, Kolporter, EMPiK) i w najlepszych firmach sat! -- Szukamy nowych firm do sieci dystrybucji SAT Kuriera. -- Zamów prenumeratę na cały 2007 - 11 wydań za 99zł - SAT Kurier miesięcznikiem! -- Zamów prenumeratę na półrocze 2007 - 6 wydań za 55zł --Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2007 magazyn SAT KURIER miesięcznikiem

To było nieuniknione, że przy takim rozwoju polskiego rynku, jaki odnotowaliśmy w ostatnim roku, nasz magazyn w wydaniu dwumiesięcznym jest za ciasny i nieadekwatny do wymagań czytelników. Wykazy kanałów cyfrowych już po 2-3 tygodniach bywają nieaktualne, a nie wszyscy mają dostęp do Internetu.

Stwierdziliśmy, że musimy to zmienić i już teraz dopasować się do potrzeb instalatorów i entuzjastów tv-sat. Będzie jeszcze więcej pomocnych wykazów dla stacji radiowych, pasma C, polskich platform i przekazów. Będą większe czcionki oraz więcej porad i porównań. Przybywa sprzętów i nowych rozwiązań, a użytkownicy - nasi czytelnicy, sobie z tym nie radzą.

Dlatego właśnie SAT Kurier będzie miesięcznikiem z 11 wydaniami w 2007 roku,
99 zł w subskrypcji rocznej.


W magazynie SAT Kurier - teraz z nową nazwą „Magazyn Telewizji Cyfrowej” - nastąpią także inne zmiany dotyczące zawartości. Rubryka „Kącik Hackera” zostanie zastąpiona przez „Systemy kodowania”. Zmniejszy się liczba drobnych newsów, które są także dostępne w serwisie internetowym www.satkurier.pl, który zyskał sobie ogromną popularność i to do tego stopnia, że dobra informacja potrafi zablokować nasz serwer u dobrego operatora.

Wraz z gwałtownym rozwojem rynku staliśmy się taką małą agencją informacyjną o polskiej i światowej telewizji cyfrowej - korzystają z nich serwisy czeskie, słowackie, ukraińskie, niemieckie, chorwackie, greckie, izraelskie i brytyjskie. Okazuje się, że informacje z polskiego rynku są bardzo cenne.

Rozważamy możliwość odpłatnego dostępu do informacji w serwisie satkurier.pl, ale na pewno otrzymają go abonenci drukowanego SAT Kuriera.

Czytelników serwisu internetowego zachęcamy więc tym bardziej do opłacania abonamentu rocznego drukowanej wersji.

Poza zmianami w SAT Kurierze powstanie osobny magazyn pod nazwą Digi-tv.pl dla instalatorów i dystrybutorów platform, o mniejszym nakładzie niż SAT Kurier, ale powiązanym z przygotowywanym portalem usług instalacyjnych, którego zadaniem będzie obsługa coraz większej liczby zleceń na profesjonalne usługi instalacyjne. Powstanie lista firm tv-sat z danymi, co która umie instalować - już teraz czekamy na zgłoszenia na e-mail [email protected].

Przy tworzeniu nowego magazynu będziemy ściśle współpracować ze znanymi firmami (Dipol, Waldi, Inel, Fert Studio, Telkom-Telmor i innymi, które zapraszamy do współpracy), korzystając z ich informacji i doświadczenia.

Nowy magazyn zostanie uzupełniony informacjami SAT Kuriera, w którym od dawna nie mieściły się bardzo techniczne informacje, a z drugiej strony mniej interesujące dla zwykłych czytelników.

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga przy pracy nad magazynem.

Prosimy o listy i pytania - odpowiemy w specjalnej nowej rubryce „Ludzie listy piszą”.

Z okazji Bożego Narodzenia życzymy zdrowych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Redakcja
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...