reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT Kurier 2/2007 - miesięcznik - w sprzedaży od 21.02.2007

dodano: 2007-02-20 16:10 | aktualizacja: 2007-02-20 16:51
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

okladka_sk_2_2007_mini.jpg - Samsung DSB-B350W - Sky+ z dyskiem wzorem dla n? - Topfield TF6060CI - splitter kart SmartWi - moduł HD Neotion - jak zainstalować Monoblocka? - raport z wystawy CSTB w Moskwie - standard DVB-T2 - w Polsce DVB-T w MPEG-4 - eksplozja na Sea Launch - wykaz kanałów HDTV - wykaz kanałów MPEG 90E-45W - wykaz kanałów analogowych Pytaj w kioskach (Ruch, Kolporter, EMPiK) i w najlepszych firmach sat! -- Zamów prenumeratę na cały 2007 - 11 wydań za 99zł - SAT Kurier miesięcznikiem! --Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2007 magazyn SAT KURIER miesięcznikiem z 11 wydaniami

To było nieuniknione, że przy takim rozwoju polskiego rynku, jaki odnotowaliśmy w ostatnim roku, nasz magazyn w wydaniu dwumiesięcznym jest za ciasny i nieadekwatny do wymagań czytelników. Wykazy kanałów cyfrowych już po 2-3 tygodniach bywały nieaktualne, a nie wszyscy mają dostęp do Internetu.

Stwierdziliśmy, że musimy to zmienić i już teraz dopasować się do potrzeb instalatorów i entuzjastów tv-sat. Będzie jeszcze więcej pomocnych wykazów dla stacji radiowych, pasma C, polskich platform i przekazów. Będą większe czcionki oraz więcej porad i porównań. Przybywa sprzętów i nowych rozwiązań, a użytkownicy - nasi czytelnicy, sobie z tym nie radzą.

Dlatego właśnie SAT Kurier jest już miesięcznikiem z 11 wydaniami w 2007 roku (wydanie wakacyjne 7-8 zostanie połączone) - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2007 (Polska) lub 55 euro w Europie

W magazynie SAT Kurier - teraz z nową nazwą „Magazyn Telewizji Cyfrowej” - nastąpią także inne zmiany dotyczące zawartości. Rubryka „Kącik Hackera” zostanie zastąpiona przez „Systemy kodowania”. Zmniejszy się liczba drobnych newsów, które są także dostępne w serwisie internetowym www.satkurier.pl, który zyskał sobie ogromną popularność i to do tego stopnia, że dobra informacja potrafi zablokować nasz serwer u dobrego operatora.

Wraz z gwałtownym rozwojem rynku staliśmy się taką małą agencją informacyjną o polskiej i światowej telewizji cyfrowej - korzystają z nich serwisy czeskie, słowackie, ukraińskie, niemieckie, chorwackie, greckie, izraelskie i brytyjskie. Okazuje się, że informacje z polskiego rynku są bardzo cenne.

Rozważamy możliwość odpłatnego dostępu do informacji w serwisie satkurier.pl, ale na pewno otrzymają go abonenci drukowanego SAT Kuriera.

Czytelników serwisu internetowego zachęcamy więc tym bardziej do opłacania abonamentu rocznego drukowanej wersji.

Poza zmianami w SAT Kurierze powstanie osobny magazyn pod nazwą Digi-tv.pl dla instalatorów i dystrybutorów platform, o mniejszym nakładzie niż SAT Kurier, ale powiązanym z przygotowywanym portalem usług instalacyjnych, którego zadaniem będzie obsługa coraz większej liczby zleceń na profesjonalne usługi instalacyjne.

Powstanie lista firm tv-sat z danymi, co która umie instalować - już teraz czekamy na zgłoszenia na e-mail [email protected] lub [email protected]

Przy tworzeniu nowego magazynu będziemy ściśle współpracować ze znanymi firmami (Dipol, Waldi, Inel, Fert Studio, Telkom-Telmor i innymi, które zapraszamy do współpracy), korzystając z ich informacji i doświadczenia.

Nowy magazyn zostanie uzupełniony informacjami SAT Kuriera, w którym od dawna nie mieściły się bardzo techniczne informacje, a z drugiej strony mniej interesujące dla zwykłych czytelników.

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga przy pracy nad magazynem.

Prosimy o listy i pytania - odpowiemy w specjalnej nowej rubryce „Ludzie listy piszą”.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...