reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT Kurier 3/2007 - miesięcznik - w sprzedaży od 20.03.2007

dodano: 2007-03-19 11:52 | aktualizacja: 2007-03-19 13:29
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

sk3_2007_okladka_mini.jpg 8 stron więcej nadal za 8zł - dekoder Philips HD dla Cyfry+ - odbiorniki He@d - Interstar GI-S770 CR Xpeed - porównanie odbiorników HD w Polsce - porównanie dekoderów HD polskich platform - dobór konwertera dla anten eliptycznych n - raport z wystawy CabSat 2007 w Dubaju - dobór kabla do instalacji antenowych - listy kanałów trzech polskich platform - wykaz kanałów HDTV - wykaz kanałów MPEG 90E-45W - wykaz kanałów radiowych FTA Pytaj o miesięcznik SAT Kurier w kioskach (Ruch, Kolporter, EMPiK) i w najlepszych firmach sat! -- Zamów prenumeratę na cały 2007 - 11 wydań za 99zł - SAT Kurier miesięcznikiem! -- SAT Kurier subscription 2007 - Europa - zamów prenumeratę z wysyłką do EuropyProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2007 SAT KURIER miesięcznikiem

SAT Kurier jest miesięcznikiem z 11 wydaniami w 2007 roku (wydanie wakacyjne 7-8 zostanie połączone) - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2007 (Polska) lub 55 euro w Europie

W magazynie SAT Kurier - teraz z dodatkową nazwą „Magazyn Telewizji Cyfrowej” - nastąpiły także inne zmiany dotyczące zawartości. Rubryka „Kącik Hackera” została zastąpiona przez „Systemy kodowania”. Stopniowo zmniejszy się liczba drobnych newsów, które będą teraz bardziej dostępne w serwisie internetowym www.satkurier.pl

Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych, zwłaszcza Futbol w telewizji, czyli gdzie nadawane są transmisje meczów piłkarskich i Zmiany na orbicie, czyli dzienne zmiany kanałów cyfrowych na całej orbicie dostępnych w Polsce.

Rozważamy możliwość odpłatnego dostępu do informacji w serwisie satkurier.pl, ale na pewno otrzymają go abonenci drukowanego SAT Kuriera.

Czytelników serwisu internetowego zachęcamy więc tym bardziej do opłacania abonamentu rocznego drukowanej wersji.

Poza zmianami w SAT Kurierze powstanie osobny magazyn pod nazwą Digi-tv.pl dla instalatorów i dystrybutorów platform, o mniejszym nakładzie niż SAT Kurier, ale powiązanym z przygotowywanym portalem usług instalacyjnych, którego zadaniem będzie obsługa coraz większej liczby zleceń na profesjonalne usługi instalacyjne.

Powstanie lista firm tv-sat z danymi, co która umie instalować - już teraz czekamy na zgłoszenia na e-mail [email protected] lub [email protected]

Przy tworzeniu nowego magazynu będziemy ściśle współpracować ze znanymi firmami (Dipol, Waldi, Inel, Fert Studio, Telkom-Telmor i innymi, które zapraszamy do współpracy), korzystając z ich informacji i doświadczenia.

Nowy magazyn zostanie uzupełniony informacjami SAT Kuriera, w którym od dawna nie mieściły się bardzo techniczne informacje, a z drugiej strony mniej interesujące dla zwykłych czytelników.

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga przy pracy nad magazynem.

Prosimy o listy i pytania - odpowiemy w specjalnej nowej rubryce „Ludzie listy piszą”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...