reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT Kurier 4/2007 - miesięcznik - w sprzedaży od 19.04.2007

dodano: 2007-04-18 13:22 | aktualizacja: 2007-04-18 21:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.satkurier.pl

sk4_2007_okladka1.jpg 8 stron więcej - tylko 8zł - Ferguson HF8800HD w sprzedaży - TechniSat MultyMedia TS1 - AB IPBox 250 - najmniejszy PVR na Linuksie - LCD TV Humaxa z wbudowanym tunerem HD 1xCI - porównanie Fergusonów FTA - Phoenix CAM USB z kartą C+ w Fergusonach FTA - moduł Cyfrowego Polsatu po aktualizacji - raport z wystawy CeBIT2007 - pilot uniwersalny EZ0881K - lista kanałów z nboxa HDTV - wykaz kanałów HDTV - wykaz kanałów MPEG 90E-45W - wykaz przekazów Pytaj o miesięcznik SAT Kurier w kioskach (Kolporter, Ruch, EMPiK) i w najlepszych firmach tv-sat! -- Nie możesz kupić SAT Kuriera - nie lataj po mieście, tylko zamów prenumeratę - 11 wydań za 99zł -- SAT Kurier subscription 2007 Europa - zamów prenumeratę z wysyłką w całej EuropieProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2007 SAT KURIER miesięcznikiem

SAT Kurier jest wydawany w cyklu miesięcznym z 11 wydaniami w 2007 roku (wydanie wakacyjne 7-8 zostanie połączone) - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2007 (Polska) lub 55 euro w Europie

W magazynie SAT Kurier - teraz pod nazwą „Magazyn Telewizji Cyfrowej” - nastąpiły zmiany dotyczące zawartości.

Rubryka „Kącik Hackera” została zastąpiona przez „Systemy kodowania”. Stopniowo zmniejszy się liczba drobnych newsów, które będą teraz bardziej dostępne w serwisie internetowym www.satkurier.pl

Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych, zwłaszcza Futbol w telewizji, czyli gdzie nadawane są transmisje meczów piłkarskich i Zmiany na orbicie, czyli dzienne zmiany kanałów cyfrowych na całej orbicie dostępnych w Polsce.

Rozważamy możliwość odpłatnego dostępu do informacji w serwisie satkurier.pl, ale na pewno otrzymają go abonenci drukowanego SAT Kuriera.

Czytelników serwisu internetowego zachęcamy więc tym bardziej do opłacania abonamentu rocznego drukowanej wersji.

Poza zmianami w SAT Kurierze powstanie osobny magazyn pod nazwą Digi-tv.pl dla instalatorów i dystrybutorów platform, o mniejszym nakładzie niż SAT Kurier, ale powiązanym z przygotowywanym portalem usług instalacyjnych, którego zadaniem będzie obsługa coraz większej liczby zleceń na profesjonalne usługi instalacyjne.

Powstanie lista firm tv-sat z danymi, co która umie instalować - już teraz czekamy na zgłoszenia na e-mail [email protected] lub [email protected]

Przy tworzeniu nowego magazynu będziemy ściśle współpracować ze znanymi firmami (Dipol, Waldi, Inel, Fert Studio, Telkom-Telmor i innymi, które zapraszamy do współpracy), korzystając z ich informacji i doświadczenia.

Nowy magazyn zostanie uzupełniony informacjami SAT Kuriera, w którym od dawna nie mieściły się bardzo techniczne informacje, a z drugiej strony mniej interesujące dla zwykłych czytelników.

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga przy pracy nad magazynem.

Prosimy o listy i pytania - odpowiemy w specjalnej nowej rubryce „Ludzie listy piszą”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...