reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT Kurier 6/2007 - miesięcznik - w sprzedaży od 26.05.2007

dodano: 2007-06-25 13:16 | aktualizacja: 2007-07-27 16:12
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.satkurier.pl

sk_6_2007_okl_1.jpg Połączone lipcowo-sierpniowe wydanie SAT Kurier 7-8/2007 dostępne na początku sierpnia - Porównanie anten kempingowych - Humax HDCI z Dual EPG Engine - Nowe oprogramowanie nboxa - Zdalne zarządzanie stacją czołową - Wykaz odbiorników cyfrowych w Polsce - Nowości na wystawie ANGA Cable 2007 - Liczby abonentów satelitarnych platform w Europie U nas wszystkie wykazy kanałów: - wykaz kanałów FTA z pasma C (4GHz) - wykaz radiowych kanałów FTA - wykaz przekazów TV (sport, dosyły) - wykaz kanałów HDTV - wykaz kanałów MPEG 90E-45W - wykaz kanałów FTA Hot Bird+Astra Pytaj o miesięcznik SAT Kurier w kioskach (Kolporter, Ruch, EMPiK) i w najlepszych firmach tv-sat! -- Nie możesz kupić SAT Kuriera - nie lataj po mieście, tylko zamów prenumeratę - 11 wydań za 99zł -- SAT Kurier subscription 2007 Europa - zamów prenumeratę z wysyłką w całej EuropieProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypominamy, że w 2007 SAT KURIER wydawany jest jako miesięcznik

SAT KURIER jest wydawany w cyklu miesięcznym z 11 wydaniami w 2007 roku (wydanie wakacyjne 7-8 zostanie połączone) - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2007 (Polska) lub 55 euro w Europie

W magazynie SAT KURIER - teraz pod nazwą „Magazyn Telewizji Cyfrowej” - systematycznie będą następować zmiany dotyczące zawartości. Zwiększyliśmy liczbę stron - zapowiada się kolejna potrzeba zwiększenia liczby stron.

Wynika to ze wzrostu liczby kanałów, a tym samym my drukujemy wykazy kanałów, by ułatwić dostęp do informacji, które pomagają instalatorom, sieciom kablowym, nadawcom i czytelnikom.

Przybył wykaz przekazów, który ułatwi czytelnikom ich odbiór - jest drukowany także w SAT KURIERZE 6/2007,

Systematycznie drukujemy wykaz kanałów HDTV, bo ich liczba wzrasta bardzo szybko. Dodaliśmy wykaz kanałów nieznanego w Polsce pasma C(4GHz), a jest tam wiele interesujących i egzotycznych kanałów. Będziemy popularyzować to pasmo, bo i konwertery 4GHz na pasmo C nie są wcale takie drogie (140zł), a odbiór w Polsce, jak najbardziej możliwy.

Dodatkowo zmiennie pojawiać się będą wykazy kanałów radiowych FTA, wykaz kanałów polskich platform (głównie po istotnych zmianach na listach w dekoderach), wykaz kanałów analogowych, wykaz kanałów tematycznych, itd.

W wydaniu SAT KURIER 6/2007 polecamy opis nowego oprogramowania odbiornika Ferguson HD, napisany przez Leszka Wronę - polecamy przeczytać przed zakupem tego najbardziej pożądanego odbiornika HD. Polecamy też opis oprogramowania odbiornika Humax HDCI-2000, które ma 3 dniowe EPG dla Cyfry+ i 7-dniowe dla Cyfrowego Polsatu, atakże polskie czcionki i napisy na Canal+. Dla porównania szczegóły nowego oprogramowania do nboxa HDTV telewizji nowejj generacji.

Stopniowo zmniejszy się liczba drobnych newsów, które będą teraz bardziej dostępne w serwisie internetowym www.satkurier.pl. W drukowanej wersji przybędzie informacji o nowościach sprzętowych, testy i porównania urządzeń, a także tabele porównawcze z danymi odbiorników, konwerterów.

Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych, zwłaszcza Futbol w telewizji, czyli gdzie nadawane są transmisje meczów piłkarskich i Zmiany na orbicie, czyli dzienne zmiany kanałów cyfrowych na całej orbicie dostępnych w Polsce.

Czytelników serwisu internetowego zachęcamy do opłacania abonamentu rocznego drukowanej wersji.Powstała BAZA DYSTRYBUTORÓW SAT KURIERA - lista polecanych przez nasz magazyn najlepszych firm tv-sat z danymi adresowymi, kontaktami oraz mapą dojazdu z Google, a także informacjami, co do usług instalacyjnych - już teraz czekamy na zgłoszenia kolejnych firm. Reklama w Internecie i w drukowanym SK za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga przy pracy nad magazynem.

Prosimy o listy i pytania - odpowiemy w specjalnej nowej rubryce Ludzie listy piszą.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...