dodano: 2007-08-03 12:17 | aktualizacja:
2007-08-03 12:19
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 4 sierpnia 2007
Premier League (Rosja): Dinamo Moscow vs. Zenit St Petersburg (12:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Szkocja): Inverness CT vs. Rangers (13:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Luch Energiya (14:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski: Tottenham Hotspur vs. Torino (15:00)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Towarzyski: West Ham United vs. Roma (16:00)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Towarzyski: Utrecht vs. Skoda Xanthi (16:00)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Towarzyski: Manchester City vs. Valencia (16:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Towarzyski: Sunderland vs. Juventus (16:00)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
Juventus Channel (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): Elfsborg vs. Kalmar (16:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Towarzyski: Aston Villa vs. Internazionale (16:00)
-
Retransmisja (18:30): Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Kryvbas (16:00)
-
Retransmisja (20:05): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): UTA Arad vs. Dacia Mioveni (17:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Poli Iasi vs. Universitatea Craiova (17:00)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Premier League (Rosja): Rostov vs. Kryliya Sovetov (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Ligaen (Dania): AGF Arhus vs. FC Copenhagen (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Strasbourg vs. Marseille (17:10)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (21:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Vorskla vs. Metalist (18:00)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
NB I (Węgry): Györ vs. Tatabánya (18:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Amsterdam Tournament 2007: Lazio vs. Atlético Madrid (19:00)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Algérie 3 (26E & 13E & 22W - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:15): ESPN Latin America (15W - PowerVu)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Stabak (19:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Towarzyski: Racing Ferrol vs. Sporting Gijón (19:00)
-
RTPA Internacional (30W - FTA)
African Champions League (CAF CL): Espérance Tunis vs. Al Ahly (19:10)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. Salzburg (19:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Vaslui (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Lens (20:00)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Libya Sports (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Ciné + Foot + 3 (19.2E - Seca 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Ekstraklasa (Polska): Zagłębie Lubin vs. Wisła Kraków (20:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Lorient (20:00)
-
Ciné + Foot + 4 (19.2E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:30): ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. St Etienne (20:00)
-
ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Ciné + Foot + 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Sochaux (20:00)
-
Ciné + Foot + 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Nancy (20:00)
-
Ciné + Foot + 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Toulouse (20:00)
-
Ciné + Foot + 8 (19.2E - Seca 2)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Nice (20:00)
-
Ciné + Foot + 2 (19.2E - Seca 2)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Inter Zapresic vs. Dinamo Zagreb (20:05)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Amsterdam Tournament 2007: Ajax vs. Arsenal (21:15)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): MegaSport (4W - BISS)
Guadiana Tournament: Sporting Lisbon vs. Real Betis (22:15)
-
Andalucía TV (19.2E & 30W - FTA)
-
SIC (9E - FTA)
-
SIC International (16E & 13E - Viaccess PC 2.3)
Campeonatos (Brazylia): Corinthians vs. Goiás (23:10)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Libya Sports (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Primera División (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. Tigre (23:20)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Chile): Audax Italiano vs. Universidad Chile (0:00)
-
TV Chile (5E - Videoguard)
Primera División (Argentyna): Independiente vs. Lanús (2:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.