reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Futbol w telewizji 5.08.2007

dodano: 2007-08-03 12:19 | aktualizacja: 2007-08-03 12:21
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 5 sierpnia 2007


Towarzyski: Beijing Guoan vs. Barcelona (11:45)
- Barça TV (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- MegaSport (4W - BISS)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- TVE La Primera (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Super Ligaen (Dania): Esbjerg vs. Randers (14:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Celtic vs. Kilmarnock (15:00)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (21:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:30): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Rosja): FC Moscow vs. Rubin Kazan' (15:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Super Cup (Anglia): Manchester United vs. Chelsea (16:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- 7 TV (40E & 36E - FTA)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- TV 3 Norge (5E - Videoguard)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (21:00): NET Hellas (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (18:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (19:00): Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)


Towarzyski: Newcastle United vs. Sampdoria (16:00)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


Towarzyski: Ipswich Town vs. Panathinaikos (16:00)
- ERT World (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Vyscha Liha (Ukraina): Zakarpattia vs. Shakhtar Donetsk (16:00)
- Inter + (5E - FTA)
- TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
- Retransmisja (19:00): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Towarzyski: Swansea City vs. Levante (16:00)
- TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)


Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Viborg (16:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Super Ligaen (Dania): Horsens vs. AaB Aalborg (16:00)
- Retransmisja (00:30): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


RZHD Cup (Rosja): {zostanie rozstrzygnięte} (16:30)
- Tele 5 (13E - FTA)
- ART Sport (13E & 7W - Irdeto 2)


Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. Austria Vienna (17:00)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Tom' Tomsk (17:00)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


Allsvenskan (Szwecja): Orebro vs. Hammarby (17:00)
- Säsongskortet (0.8W - Conax)


Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. Halmstad (17:00)
- Säsongskortet (0.8W - Conax)


Liga 1 (Rumunia): Pandurii vs. Otelul Galati (17:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


African Champions League (CAF CL): ASEC Abidjan vs. Al Hilal (17:30)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


Rotterdam Tournament 2007: Shanghai Shenhua vs. FC Porto (17:45)
- Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- ESPN Latin America (15W - PowerVu)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (23:05): MegaSport (4W - BISS)


Tippeligaen (Norwegia): Fredrikstad vs. Aalesund (18:00)
- TV 2 Sport 2 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Odd-Grenland vs. Lyn Oslo (18:00)
- TV 2 Sport 3 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Start vs. Tromsa (18:00)
- TV 2 Sport 4 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Sandefjord vs. Viking (18:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. CSKA Moscow (18:00)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Metz (18:00)
- 2M Maroc National (12.5W - BISS)
- ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)


Taça de Liga (Portugalia): Portimonense vs. Rio Ave (18:00)
- RTP 1 (9E - FTA)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)


Super League (Słowacja): Artmedia Bratislava vs. Slovan Bratislava (18:00)
- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)


Vyscha Liha (Ukraina): Dynamo Kyiv vs. Dnipro (18:00)
- Inter + (5E - FTA)
- Retransmisja (22:55): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (20:50): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Super Ligaen (Dania): Brondby vs. Lyngby (18:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (19:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. Legia Warszawa (18:45)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Canal + Sport HD (13E - Seca 2)


RZHD Cup (Rosja): {zostanie rozstrzygnięte} (18:45)
- Tele 5 (13E - FTA)
- ART Sport (13E & 7W - Irdeto 2)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Gloria Bistrita (19:00)
- National TV (16E - Codicrypt)


Primera División (Argentyna): Newell's Old Boys vs. San Lorenzo (19:00)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. SV Ried (19:30)
- Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. SCR Altach (19:30)
- Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Rotterdam Tournament 2007: Feyenoord vs. Liverpool (20:00)
- Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- MegaSport (4W - BISS)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): ESPN Latin America (15W - PowerVu)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)


Tippeligaen (Norwegia): Vala vs. Brann (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Super Cup (Turcja): Besiktas vs. Fenerbahçe (20:00)
- Show TV (42E - FTA)


Gambrinus Liga (Czechy): Mladá Boleslav vs. Viktoria Zizkov (20:15)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Towarzyski: AEK Athens vs. Livorno (20:15)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)


Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Poli Timisoara (20:30)
- Kanal D Romania (62E - FTA)


Towarzyski: Numancia vs. Real Zaragoza (20:30)
- Aragón TV Sat (19.2E & 30W - FTA)


Taça de Liga (Portugalia): Gil Vicente vs. Penafiel (20:45)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Auxerre (21:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:40): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (0:00): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (22:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:00): Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)


Campeonatos (Brazylia): Fluminense vs. Palmeiras (21:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Libya Sports (26E & 7W - FTA)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Rosario Central (21:10)
- Sport Italia (13E - FTA)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Primera División (Chile): Colo Colo vs. Coquimbo Unido (21:30)
- TV Chile (5E - Videoguard)


Towarzyski: Alicante vs. Murcia (22:00)
- TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)


Guadiana Tournament: Benfica vs. Sporting Lisbon (22:15)
- Andalucía TV (19.2E & 30W - FTA)
- SIC (9E - FTA)
- SIC International (16E & 13E - Viaccess PC 2.3)


Major League Soccer (USA): Toronto FC vs. L.A. Galaxy (1:30)
- ESPN Latin America (15W - PowerVu)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Piłka nożna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...