reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT Kurier 7-8/2007 - wydanie wakacyjne - w sprzedaży od 07.08.2007

dodano: 2007-08-04 10:08 | aktualizacja: 2007-08-09 14:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.satkurier.pl

sk_7_2007_okl_1.jpg Połączony lipcowo-sierpniowy SAT Kurier 7-8/2007 - Raport usług IPTV na świecie - DVB-T w Polsce - fakty i mity - Nowe Fergusony FX - Srebrna wersja Fergusona HD - Porównanie odbiorników Globo/Opticum - Dekoder Samsung HD dla Cyfrowego Polsatu - Odbiornik DVB-T MPEG-4 z General Satellite - Porównanie konwerterów Monoblock - Anteny naziemne Televes - Szczegóły techniczne transmisji Canal+ HD - Wykaz testowych nadajników DVB-T w Polsce U nas wszystkie wykazy kanałów: - lista kanałów Cyfra+ - wykaz kanałów FTA z pasma C (4GHz) - wykaz radiowych kanałów FTA - wykaz kanałów HDTV - wykaz kanałów MPEG 90E-45W - wykaz kanałów FTA Hot Bird+Astra Pytaj o miesięcznik SAT Kurier w kioskach (Kolporter, Ruch, EMPiK) i w najlepszych firmach tv-sat! -- Nie możesz kupić SAT Kuriera - nie lataj po mieście, tylko zamów prenumeratę - 11 wydań za 99zł -- SAT Kurier subscription 2007 Europa - zamów prenumeratę z wysyłką w całej EuropieProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypominamy, że w 2007 SAT KURIER wydawany jest jako miesięcznik

SAT KURIER jest wydawany w cyklu miesięcznym z 11 wydaniami w 2007 roku, przy czym aktualne wydanie 7-8/2007 jest wydaniem wakacyjnym - połączono wydanie lipcowe i sierpniowe - tylko 99 zł w subskrypcji rocznej za cały rok 2007 (Polska) lub 55 euro w Europie.

W magazynie SAT KURIER pod nazwą „Magazyn Telewizji Cyfrowej” zwiększyliśmy liczbę stron o 8, ale zapowiadamy kolejną potrzeba zwiększenia liczby stron ze względu na jesienny sezon, wystawę SAT KRAK 2007 w dniach 18-20.10.2007 i ogromne zainteresowanie reklamodawców.

Wynika to ze wzrostu liczby kanałów, a tym samym my drukujemy wykazy kanałów, by ułatwić dostęp do informacji, które pomagają instalatorom, sieciom kablowym, nadawcom i czytelnikom.


Systematycznie drukujemy wykaz kanałów HDTV, bo ich liczba wzrasta bardzo szybko. Dodaliśmy wykaz kanałów nieznanego w Polsce pasma C(4GHz), a jest tam wiele interesujących i egzotycznych kanałów. Będziemy popularyzować to pasmo, bo i konwertery 4GHz na pasmo C nie są wcale takie drogie (140zł), a odbiór w Polsce, jak najbardziej możliwy.

Dodatkowo zmiennie pojawiać się będą wykazy kanałów radiowych FTA, wykaz kanałów polskich platform (głównie po istotnych zmianach na listach w dekoderach), wykaz kanałów analogowych, wykaz kanałów tematycznych, itd. Najważniejsze są jednak porównania sprzętu.

W wydaniu SAT KURIER 7-8/2007 polecamy wiele informacji o nowościach na rynku, w tym o srebrnej wersji odbiornika Ferguson HD, która pojawi się w sierpniu. Polecamy też porównanie konwerterów Monoblock oraz porównanie odbiorników FTA - Opticum 4000A i Globo Digital 1012WM. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu prezentujemy pierwsze informacje na temat dekodera Samsung DSB-H370G dla oferty w jakości HD. Szczegółowy test tego dekodera opublikujemy w wydaniu wrześniowym 9/2007.

Przeprowadziliśmy też pierwsze testy odbiorników DVB-T w kompresji MPEG-4 - warto przeczytać test odbiornika General Satellite TE-8310MP4. Odbieraliśmy kanały TVP w MPEG-4 AVC, a także eksperymentalne transmisje POT w MPEG-4 AVC w Warszawie.

Zapraszamy przy okazji do korzystania z serwisów internetowych, zwłaszcza Futbol w telewizji, czyli gdzie nadawane są transmisje meczów piłkarskich i Zmiany na orbicie, czyli dzienne zmiany kanałów cyfrowych na całej orbicie dostępnych w Polsce.

Czytelników serwisu internetowego zachęcamy do opłacania abonamentu rocznego drukowanej wersji.Powstała BAZA DYSTRYBUTORÓW SAT KURIERA - lista polecanych przez nasz magazyn najlepszych firm tv-sat z danymi adresowymi, kontaktami oraz mapą dojazdu z Google, a także informacjami, co do usług instalacyjnych - już teraz czekamy na zgłoszenia kolejnych firm. Reklama w Internecie i w drukowanym SK za darmo - wystarczy podjąć się dystrybucji SAT Kuriera (minimum 10 egz. każdego wydania).

Dziękujemy za zaufanie i pomoc wszystkim czytelnikom i dystrybutorom - to bardzo pomaga przy pracy nad magazynem.

Prosimy o listy i pytania - odpowiemy w specjalnej nowej rubryce Ludzie listy piszą.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Numery


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...