reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-22 - 2020-10-23 - 2020-10-24

Futbol w telewizji 16.08.2007

dodano: 2007-08-15 04:03 | aktualizacja: 2007-08-16 15:55
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

pani na pileczce www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 16 sierpnia 2007


Puchar UEFA (UEFA): Dinamo Tibilisi vs. Rapid Vienna (16:00)
- MegaSport (4W - BISS)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)


Puchar UEFA (UEFA): MyPa vs. Blackburn Rovers (16:55)
- Five (28.2E - Videoguard)


Puchar UEFA (UEFA): Besa vs. Litex Lovech (17:00)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)


1st Division (Rosja): Shinnik vs. Torpedo Moscow (17:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Puchar UEFA (UEFA): Zlaté Moravce vs. Zenit St Petersburg (17:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)


Puchar UEFA (UEFA): SV Ried vs. Sion (18:00)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)


Puchar UEFA (UEFA): Dinamo Minsk vs. OB Odense (18:00)
- Retransmisja (22:15): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


Puchar UEFA (UEFA): Slaven Koprivnica vs. Galatasaray (18:30)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Superettan (Szwecja): Oster vs. Orgryte (19:00)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)


Puchar UEFA (UEFA): Honvéd vs. Hamburg (19:00)
- Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- British Eurosport (28.2E - Videoguard)


Puchar UEFA (UEFA): Omonia Nicosia vs. CSKA Sofia (19:00)
- Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)


Puchar UEFA (UEFA): Dnipro vs. GKS Bełchatów (19:00)
- TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
- TVP Sport (13E - Conax CAS7)
- RTR Sport Planeta (13E - FTA)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (23:25): TVP Sport (13E - Conax CAS7)


Puchar UEFA (UEFA): CFR Cluj vs. Anorthosis Famagusta (19:30)
- Kanal D Romania (62E - FTA)


Puchar UEFA (UEFA): Young Boys vs. Lens (19:30)
- W9 (13E - Viaccess PC 2.3)


Puchar UEFA (UEFA): Lokomotiv Sofia vs. Otelul Galati (19:30)
- Pro TV International (16E & 5E - FTA)
- TV Bulgaria (13E - FTA)


Allsvenskan (Szwecja): IFK Gotenberg vs. Djurgarden (20:00)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)


Puchar UEFA (UEFA): Basel vs. SV Mattersburg (20:15)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Puchar UEFA (UEFA): Austria Vienna vs. Jablonec (20:30)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)


Puchar UEFA (UEFA): Hajduk Split vs. Sampdoria (20:30)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
- MegaSport (4W - BISS)
- Retransmisja (22:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Carling Cup (Anglia): Rotherham United vs. Sheffield Wednesday (20:45)
- nsport HD (13E - Conax CAS7)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)


Blue Square Premier (Anglia): Cambridge United vs. Oxford United (20:45)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)


Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Nice (21:00)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


Trofeo Ciutat de Barcelona: Espanyol vs. Olympiacos (22:00)
- ERT World (39E & 13E - FTA)
- TVC Internacional (19.2E & 30W - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Trofeo Ramón de Carranza: {zostanie rozstrzygnięte} (22:00)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Puchar UEFA (UEFA): Atlético Madrid vs. Vojvodina (22:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Major League Soccer (USA): Colorado Rapids vs. New England (4:00)
- ESPN 2 (15W - PowerVu)
- Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama