reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-29 - 2020-10-30 - 2020-10-31

Futbol w telewizji 17.08.2007

dodano: 2007-08-15 19:21
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

pani na pileczce www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 17 sierpnia 2007


Champion's Youth Cup 2007: {zostanie rozstrzygnięte} (12:45)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Al Kass (26E & 7W - FTA)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


Champion's Youth Cup 2007: {zostanie rozstrzygnięte} (14:40)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Al Kass (26E & 7W - FTA)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. Poli Iasi (17:00)
- Kanal D Romania (62E - FTA)


Super Lige (Serbia): OFK Belgrade vs. Borac Cacak (17:00)
- RTS Sat (13E & 10E - FTA)
- RTS 2 (16E - Videoguard)


National League (Czarnogóra): Mogren vs. OFK Grbalj (17:00)
- RTCG Sat (16E & 13E - FTA)


2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Paderborn (18:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Arena 1 (19.2E & 8W - Cryptoworks/Conax)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Augsburg (18:00)
- Arena 2 (19.2E & 8W - Cryptoworks/Conax)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Wehen vs. Osnabrück (18:00)
- Arena 3 (19.2E & 8W - Cryptoworks/Conax)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Arab Summer Cup 2007: {zostanie rozstrzygnięte} (18:00)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Vyscha Liha (Ukraina): Vorskla vs. Arsenal Kyiv (18:00)
- Inter + (5E - FTA)


Liga 1 (Rumunia): Poli Iasi vs. Gloria Buzau (18:30)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


NB I (Węgry): MTK Hungaria vs. Debrecen (19:00)
- Duna TV (13E - FTA)


Towarzyski (Hiszpania): Sporting Gijón vs. Valladolid (19:30)
- RTPA Internacional (30W - FTA)


Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. Ruch Chorzów (20:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Canal + Sport HD (13E - Seca 2)


Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Hannover 96 (20:30)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Arena Home (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. Austria Kärnten (20:30)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Willem II (20:30)
- RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)


Arab Summer Cup 2007: {zostanie rozstrzygnięte} (20:30)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Trofeo Berlusconi (Włochy): AC Milan vs. Juventus (20:45)
- ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD (13E - Videoguard)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- TV Avala (16E - VideoGuard)


Eircom Premier League (Irlandia): Waterford United vs. Sligo Rovers (20:45)
- TG 4 (28.2E - Videoguard)


Super Lig (Turcja): Oftasspor vs. Trabzonspor (20:45)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


African Champions League (CAF CL): JS Kabylie vs. Ittihad Libya (21:00)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Académica (21:30)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Primera División (Argentyna): Independiente vs. Rosario Central (2:10)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

29 zł Więcej...
reklama