reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-20 - 2020-10-21 - 2020-10-22

Futbol w telewizji 26.08.2007

dodano: 2007-08-24 22:20 | aktualizacja: 2007-08-26 13:46
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

pani na pileczce www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 26 sierpnia 2007


Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Tunezja vs. Tadżykistan (9:00)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Belgia vs. USA (9:00)
- TVP Sport (13E - Conax CAS7)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Niemcy vs. Trynidad i Tobago (12:00)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (15:35): TVP Sport (13E - Conax CAS7)


Liga Honra (Portugalia): Beira Mar vs. Aves (12:00)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Kolumbia vs. Ghana (12:00)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Liga BBVA (Hiszpania): Celta Vigo vs. Córdoba (12:00)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Liga 2 (Rumunia): Dunarea Giurgiu vs. Progresul (12:00)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Rostov (13:30)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (20:20): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


2. Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Kickers Offenbach (14:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Erzgebirge Aue vs. Wehen (14:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Hoffenheim vs. 1860 Munich (14:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Greuther Fürth (14:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Koblenz (14:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Super Ligaen (Dania): Esbjerg vs. AaB Aalborg (14:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Championship (Anglia): Ipswich Town vs. Crystal Palace (14:15)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Sport N (5E - Videoguard)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (19:30): Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): Middlesbrough vs. Newcastle United (14:30)
- Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
- Eurosport 2 Hungary/Romania (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
- Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (17:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Retransmisja (18:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Heerenveen (14:30)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (17:10): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. Korona Kielce (14:30)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Canal + Sport HD (13E - Seca 2)


Serie A (Włochy): Internazionale vs. Udinese (15:00)
- TV 7 Bulgaria (39E - FTA)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- Five (28.2E - Videoguard)
- Mediaset Premium 2 (13E - Seca 2)
- RAI International Africa (13E - BISS)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Retransmisja (20:30): 24 TV (42E - FTA)
- Retransmisja (23:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (22:45): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (22:30): TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)


Serie A (Włochy): Napoli vs. Cagliari (15:00)
- Mediaset Premium 3 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Genoa vs. AC Milan (15:00)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- 24 TV (42E - FTA)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
- Retransmisja (20:30): TV 7 Bulgaria (39E - FTA)
- Retransmisja (17:00): Boom Sport (4W - Videoguard)
- Retransmisja (18:00): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (17:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (17:00): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Empoli (15:00)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Serie A (Włochy): Parma vs. Catania (15:00)
- ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Reggina vs. Atalanta (15:00)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Siena vs. Sampdoria (15:00)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (23:45): Alfa TV (39E - Griffin)


Super Lige (Serbia): Borac Cacak vs. Napredak (15:30)
- RTS Sat (13E & 10E - FTA)
- RTS 2 (16E - Videoguard)


Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Dacia Mioveni (16:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Vyscha Liha (Ukraina): Chernomorets vs. Vorskla (16:00)
- Inter + (5E - FTA)


Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Randers (16:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Premier League (Rosja): Khimki vs. FC Moscow (16:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


Super Ligaen (Dania): Nordsjalland vs. Viborg (16:00)
- Retransmisja (0:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Premiership (Anglia): Manchester United vs. Tottenham Hotspur (17:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
- Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
- Eurosport 2 Hungary/Romania (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
- Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Lider TV (36E & 13E - RAS)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:50): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Retransmisja (20:00): RTS 2 (16E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Hansa Rostock (17:00)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Schalke 04 (17:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
- Federalna TV (11W - BISS)
- NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (21:00): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. Austria Kärnten (17:00)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Allsvenskan (Szwecja): AIK Stockholm vs. Malmö (17:00)
- Säsongskortet (0.8W - Conax)


Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. Orebro (17:00)
- Säsongskortet (0.8W - Conax)


Liga BBVA (Hiszpania): Málaga vs. Salamanca (17:30)
- Localia (30W - Nagravision 2)


Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Caykur Rizespor (17:45)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Lille (18:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- 2M Maroc National (12.5W - BISS)
- Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (19:05): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Tippeligaen (Norwegia): Fredrikstad vs. Tromsa (18:00)
- TV 2 Sport 2 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Lillestrom vs. Aalesund (18:00)
- TV 2 Sport 3 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Odd-Grenland vs. Viking (18:00)
- TV 2 Sport 4 (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Lyn Oslo vs. Stromsgodset (18:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Super Ligaen (Dania): Horsens vs. Brondby (18:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Tavriya (18:00)
- TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)


Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Ergotelis (18:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): OFI Crete vs. Apollon Kalamaria (18:00)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)


Vyscha Liha (Ukraina): Dnipro vs. Zakarpattia (18:00)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Super League (Słowacja): Nitra vs. Artmedia Bratislava (18:00)
- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)


Segunda 2B Group III (Hiszpania): Alcoyano vs. Benidorm (18:00)
- TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Dinamo Bryansk (18:30)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Kuban Krasnodar vs. Amkar (18:30)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)


Super Liga (Portugalia): Boavista vs. Marítimo (19:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Barcelona (19:00)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TV 2 Sport 5 (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
- Retransmisja (21:00): NTV Türk (42E - FTA)
- Retransmisja (20:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Villarreal (19:00)
- E2 (42E - FTA)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Retransmisja (20:55): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (21:00): Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:00): Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Murcia vs. Real Zaragoza (19:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Osasuna (19:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Real Betis (19:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Mallorca vs. Levante (19:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Deportivo La Coruna vs. Almería (19:00)
- Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera División (Argentyna): San Martin vs. River Plate (19:00)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Liga 1 (Rumunia): Poli Timisoara vs. Rapid Bucharest (19:30)
- Kanal D Romania (62E - FTA)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Tippeligaen (Norwegia): Start vs. Brann (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Olympiacos (20:15)
- ERT World (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)


Gambrinus Liga (Czechy): Mladá Boleslav vs. Kladno (20:15)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Super League (Grecja): Atromitos vs. Levadiakos (20:15)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Palermo vs. Roma (20:30)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
- RAI International Africa (13E - BISS)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- TV Avala (16E - VideoGuard)
- Retransmisja (23:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)


Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Ankaragucu (20:45)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Ligue 1 (Francja): Lyon vs. St Etienne (21:00)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- Kanal A (42E - FTA)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:35): Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (0:00): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)


LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Valladolid (21:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
- TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)


Campeonatos (Brazylia): Figueirense vs. Palmeiras (21:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
- Libya Sports (26E & 7W - FTA)
- Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:30): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Gimnasia La Plata (21:10)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport Italia (13E - Videoguard)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Retransmisja (21:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Primera División (Chile): Universidad Chile vs. Universidad Católica (21:30)
- TV Chile (5E - Videoguard)


Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Sporting Lisbon (21:45)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:15): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)


Primera División (Meksyk): Club América vs. Tecos UAG (23:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Major League Soccer (USA): Colorado Rapids vs. L.A. Galaxy (1:00)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Sport N (5E - Videoguard)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama