reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Futbol w telewizji 29.08.2007

dodano: 2007-08-28 00:08
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

pani na pileczce www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa - 29 sierpnia 2007


Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Tunezja vs. Francja (10:00)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Hiszpania vs. Korea Płn. (10:00)
- Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
- TVP Sport (13E - Conax CAS7)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)


Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Peru vs. Tadżykistan (13:00)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Mistrzostwa Świata do lat 17 (FIFA): Ghana vs. Brazylia (13:00)
- Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
- Retransmisja (19:40): TVP Sport (13E - Conax CAS7)


Liga Mistrzów (UEFA): Shakhtar Donetsk vs. Salzburg (18:00)
- Prima TV Romania (62E - FTA)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
- Retransmisja (20:30): TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)


Liga Mistrzów (UEFA): Dynamo Kyiv vs. FK Sarajevo (18:00)
- Federalna TV (11W - BISS)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- STB Kiev (4W - Viaccess PC 2.6)


Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Nice (18:30)
- TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport N (5E - Videoguard)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)


Liga Mistrzów (UEFA): Besiktas vs. Zurich (19:15)
- BJK TV (42E - FTA)
- D Spor (42E - FTA)
- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Liga Mistrzów (UEFA): Steaua Bucharest vs. BATE Borisov (19:30)
- Pro TV Romania (39E & 5E & 1W & 4W - Videoguard/PowerVu/Nagravision 2)


Liga Mistrzów (UEFA): Dinamo Zagreb vs. Werder Bremen (20:30)
- ZDF (19.2E & 13E - FTA)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Liga Mistrzów (UEFA): Anderlecht vs. Fenerbahçe (20:30)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- D Spor (42E - FTA)
- Star TV Türk (42E - FTA)
- TRT 1 (42E & 7E - FTA)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Canvas (19.2E - Seca 2)
- MegaSport (4W - BISS)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (22:45): Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)


Liga Mistrzów (UEFA): Slavia Prague vs. Ajax (20:30)
- ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Nederland 3 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Rennes (20:30)
- Ciné + Foot + 2 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Paris St Germain (20:30)
- Ciné + Foot + 3 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Lille vs. Monaco (20:30)
- Ciné + Foot + 4 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Metz vs. Bordeaux (20:30)
- Ciné + Foot + 5 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Strasbourg (20:30)
- Ciné + Foot + 6 (19.2E - Seca 2)


Liga Mistrzów (UEFA): Rosenborg vs. Tampere United (20:45)
- TV 3 Norge (5E - Videoguard)


Liga Mistrzów (UEFA): Elfsborg vs. Valencia (20:45)
- TV 6 Sweden (5E - Videoguard)


Liga Mistrzów (UEFA): Celtic vs. Spartak Moscow (20:45)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- BBC One Scotland (28.2E - FTA)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)


Liga Mistrzów (UEFA): FC Copenhagen vs. Benfica (20:45)
- Direct 8 (19.2E & 13E - FTA)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- TV 2 Danmark (0.8W - Conax)


Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Lyon (20:45)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (0:00): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)


Carling Cup (Anglia): Bristol City vs. Manchester City (20:45)
- nsport HD (13E - Conax CAS7)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
- Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
- Retransmisja (22:45): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Retransmisja (23:00): Sport N (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)


Liga Mistrzów (UEFA): Arsenal vs. Sparta Prague (21:05)
- ITV 4 (28.2E - FTA)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
- Sport N (5E - Videoguard)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)


Primera División (Argentyna): Independiente vs. Boca Juniors (21:10)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Trofeo Joan Gamper: Barcelona vs. Internazionale (22:00)
- TVE Internacional (19.2E & 13E - FTA)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)
- Barça TV (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Retransmisja (23:15): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:15): W9 (13E - Viaccess PC 2.3)


Santiago Bernabéu Trophy: Real Madrid vs. Sporting Lisbon (22:00)
- RTP 1 (30W - Nagravision 2)


Campeonatos (Brazylia): Atlético MG vs. Corinthians (2:45)
- TV Globo Internacional (13E & 30W - Nagravision 2)


SuperLiga (Ameryka Północna): Pachuca vs. L.A. Galaxy (4:00)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Piłka nożna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...