Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poniedziałek - 3 września 2007
Gambrinus Liga (Czechy): Bohemians 1905 vs. Viktoria Zizkov (17:15)
-
ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Fiorentina (18:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
TV 7 Bulgaria (39E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:00): Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
NB I (Węgry): MTK Hungaria vs. Zalaegerszeg (18:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Tippeligaen (Norwegia): Stabak vs. Fredrikstad (19:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Helsingborg vs. Djurgarden (19:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Gefle vs. Elfsborg (19:00)
-
Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Orebro vs. GAIS (19:00)
-
Säsongskortet 3 (0.8W - Conax)
1. Division (Cypr): Olympiakos Nicosia vs. Omonia Nicosia (19:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Allsvenskan (Szwecja): Hammarby vs. AIK Stockholm (20:00)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Hoffenheim (20:15)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Ligue 2 (Francja): Bastia vs. Nantes (20:30)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Premier League (Szkocja): Motherwell vs. Hearts (20:45)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:30): Tango TV (5E - Videoguard)
Championship (Anglia): Blackpool vs. Hull City (20:45)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:40): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Liga Mistrzów (UEFA): AEK Athens vs. Sevilla (20:45)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:00): Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
Eircom Premier League (Irlandia): Drogheda United vs. U.C.D. (21:00)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.