reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Da Vinci Learning od 15 września w n-ce

dodano: 2007-09-12 16:20 | aktualizacja: 2007-09-12 18:25
autor: Jerzy Kruczek | źródło: medialink/n.pl

da vinci learning.jpg 15 września o godz. 9:00 w platformie n wystartuje Da Vinci Learning - nowy kanał edukacyjny przeznaczony dla całych rodzin. Zostanie on dołączony do pakietu Dzieci, pojawi się na pozycji 96. Oferta programowa będzie obfitować w magazyny naukowe, filmy dokumentalne i seriale popularno-naukowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Naszą misją jest edukacja - powiedział Ferdynand Habsburg, szef stacji. Wybraliśmy symbol Da Vinciego, ponieważ renesans był okresem, kiedy uczono się wszechstronnie, a edukacja była powszechna - dodał. Chcemy, aby wiedza była ciekawa i była zabawna. Żeby łączyła pasję.

Dziedzinami przewodnimi kanału Da Vinci Learning będą nauki ściśle i przyrodnicze, nauki o ziemi, nauki o człowieku oraz nauki społeczne.

Na antenie nie zabraknie także produkcji z Australii, Austrii, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...