reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP bez meczów II ligi?

dodano: 2007-10-06 16:06 | aktualizacja: 2007-10-06 16:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Fakt/onet

meczwisly Fakt ujawnił informację, że PZPN stanęła po stronie piłkarskich kibiców i zastanawia się, czy nie odebrać telewizji publicznej praw do pokazywania meczów drugiej ligi piłki nożnej. Przejęciem tych praw do transmisji zainteresowany jest Polsat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Wysłaliśmy do TVP pismo z pytaniem, dlaczego telewizja nie przestrzega ustaleń naszej umowy. Nie podoba nam się, że transmisje są przerywane, że pokazuje się polityków kosztem piłkarzy. TVP ma miesiąc na odpowiedź - tłumaczy "Faktowi" wiceprezes PZPN Eugeniusz Kolator.

Nieoficjalnie wiadomo, że o przejęcie praw do drugiej ligi stara się Polsat. Stacja gotowa jest przeprowadzić transmisję ze środowych derbów Trójmiasta pomiędzy Lechią i Arką. Mecze zapewne byłyby pokazywane także na Polsacie Sport.

TVP3 nie popisała się niespodziewanie przerywając mecz II ligi dla 'ważniejszej' konwencji PIS-u, co bardzo nie spodobało się kibicom piłkarskim. Także stacja sportowa telewizji publicznej - TVP Sport nie radzi sobie z transmisjami II ligi, a do tego kanał ten jest dostępny dla niewielu kibiców (tylko platforma n, DVB-T ze Skrzycznego oraz w wybranych kablówkach)Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...