reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nickelodeon Polska w drugim kwartale 2008

dodano: 2007-10-10 21:27 | aktualizacja: 2007-10-10 21:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: media2.pl

nickelodeon_sk.jpg Następny kanał telewizyjny adresowany do dzieci i młodzieży wejdzie na polski rynek - będzie to stacja Nickelodeon, która wejdzie w skład kanałów MTV Networks Polska. Stacja Nickelodeon na polskim rynku zadebiutuje w drugim kwartale 2008 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polska to kolejny kraj w Europie, w którym kanał Nickelodeon zamierza zdobyć widzów. Kanał jest bardzo popularny m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Holandii.

Dotąd MTV Polska miała obawy przed wprowadzeniem Nickelodeon do Polski, ale w końcu i ten kanał znajdzie się w ofercie polskich platform cyfrowych (nie wiadomo dokładnie których, ale pewno tych gdzie jest większość kanałów MTV Polska) i wybranych sieci kablowych.

- Zdajemy sobie sprawę, że sektor dziecięcych kanałów telewizyjnych w Polsce jest bardzo konkurencyjny - mówi Izabella Wiley, dyrektor generalny MTV Networks Polska. - Repertuar programowy stacji ustalony będzie po dokładnym przeanalizowaniu badań etnograficznych, które są oparte na obserwacjach w domach badanych - powiedziała Magdalena Adamska, odpowiedzialna za start kanału Nickelodeon Polska.

Nickelodeon skierowany jest do widzów w wieku od 2 do 14 lat. Założeniem programowym stacji jest prezentacja jedynie pozytywnych treści, bez agresji i przemocy. Mimo, że stacja nie wystartowała jeszcze w Polsce, niektóre jej produkcje są już u nas znane, np. "SpongeBob" czy "Dora the Explorer".


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...