reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

II sezon Flashpoint w nScreen

dodano: 2009-08-06 10:13 | aktualizacja: 2009-08-06 12:44
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

Neovision Już 6 sierpnia do kolekcji nScreen dodany został pierwszy odcinek drugiego sezonu kryminalnego serialu Flashpoint. Podobnie jak poprzedni sezon, serial udostępniany jest w jakości obrazu High Definition. Bohaterami serialu są członkowie elitarnej jednostki taktycznej – SRU (Strategic Response Unit) - wchodzącej w skład sił policyjnych w jednej z kanadyjskich metropolii. Do ich zadań należy rozwiązywanie problemów, wobec których bezradni są „zwykli” policjanci.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odbijanie zakładników, ataki bombowe czy ciężko uzbrojeni bandyci to dla członków SRU chleb powszedni. I chociaż wyposażeni są w najnowocześniejszą broń i sprzęt to o sukcesie akcji nadal decyduje trzeźwy umysł, refleks, odwaga i zdrowy rozsądek...

Drugi sezon Flashpoint HD to tylko jedna z pozycji dostępnych kolekcji nScreen – jednej z trzech kolekcji VOD dostępnych w telewizji nowej generacji n.

nScreen jest kolekcją poświęconą najlepszym polskim i zagranicznym produkcjom serialowym. To tutaj znaleźć można największe światowe hity nierzadko dostępne już w kilka dni po swojej światowej premierze. To tutaj swoją polską premierę miale takie serialowe hity jak „Dexter, „Californication”, „Heroes” czy „Harper’s Island” podobnie jak najnowsze sezony „Lost- Zagubieni”, „Desperate Housewives”, „Dr House” „Prison Break”.

Już 20 sierpnia w kolekcji nScreen swoją polską premierę będzie miał piąty sezon serialu "Dr House", a w nadchodzącym sezonie pojawią się tam takie hity jak czwarty sezon „Dexter”, trzeci sezon „Californication”, szósty sezon „Desperate Houseviwes” i wiele, wiele innych. Nie zabraknie również nowości takich jak coraz głośniejszy na świecie serial „Nurse Jackie”

Kolekcja nScreen dostępna jest wyłącznie w telewizji nowej generacji n na zasadzie comiesięcznego abonamentu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...