reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Telefon alarmowy w Discovery World

dodano: 2009-08-07 12:16 | aktualizacja: 2009-08-07 12:20
autor: Anita Dąbek | źródło: Discovery

Discovery_World_logo_www.jpg Dramatyczne rozmowy, trzymające w napięciu akcje ratunkowe, sytuacje, w których ostatnią nadzieją na przeżycie jest Telefon alarmowy! Premiera odbędzie się 3 września o godz. 22:00 w kanale Discovery World. Kolejne odcinki będzie można oglądać w każde czwartki o tej samej godzinie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telefon alarmowy
(ang: Real Emergency Calls)

Premiera: 3 września, czwartek, godz. 22.00
Emisja kolejnych odcinków w czwartki o godz. 22.00

Jak zimną krew muszą mieć dyspozytorzy służb ratunkowych, gotowi do działania już w parę chwil po odebraniu zgłoszenia o kolejnym ludzkim nieszczęściu? Jak wielką odwagą wykazują się osoby, od których szybkiej reakcji zależy ludzkie życie i zdrowie?
Serial Telefon alarmowy pokazuje pracę operatorów linii ratunkowych i ich codzienną walkę z ogromnym stresem. Zobaczmy jak zareagują na akcje, które mogą zakończyć się śmiercią ofiar. Czy będą umieli sobie poradzić z wyrzutami sumienia, które nieuchronnie pojawiają się w ich myślach? Wysłuchamy także świadectwa ofiar wypadków, a rekonstrukcje wydarzeń przybliżą nam skalę dramatów, z jakimi zmagali się uczestnicy akcji ratunkowej.
W każdym z odcinków prześledzimy pełne napięcia historie ludzkich wypadków. Dyspozytor będzie ścigał się z czasem, aby pomóc mężczyźnie, którego głowa ugrzęzła pod wrakiem samochodu przysypanego na
złomowisku. Inny z operatorów przeżyje mrożącą krew w żyłach rozmowę z zamachowcem w centrum handlowym i podejmie walkę o uratowanie choćby jednego ludzkiego życia.
Bądźcie gotowi na emocjonujące relacje z najtrudniejszych rozmów, jakie kiedykolwiek pojawiły się na gorących liniach ratowniczych służb!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...