reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Życie na krawędzi od 6 września w Animal Planet

dodano: 2009-08-10 11:53 | aktualizacja: 2009-08-10 11:57
autor: Anita Dąbek | źródło: Animal Planet

Animal Planet W każdym kraju i na każdym kontynencie istoty walczą z czasem, aby odnaleźć się w piekle, które zgotowali im ludzie. Zmiany klimatu stają się coraz szybsze i bardziej gwałtowne. Wszystkie gatunki zwierząt na kuli ziemskiej starają się nadążyć za zawrotnym tempem przemian klimatycznych, ale czy rzeczywiście uda im się przetrwać?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa seria Życie na krawędzi na kanale Animal Planet przeanalizuje, jak zmiany klimatyczne wpływają na losy zwierząt na całym świecie. Dowiemy się, jak zmiany klimatyczne wpływają na najważniejsze ekosystemy naszej planety: zbiorniki słodkiej wody, lasy, stepy i sawanny, obszary górskie, bagna, pustynie i oceany oraz lodowce.

Ilość niedźwiedzi polarnych z roku na rok maleje w zastraszającym tempie. Ich lodowe domy topnieją w oczach, a wraz z nimi miejsca, w których mogą znaleźć pożywienie. W tej serii poznamy także losy wielu innych gatunków, o których przetrwanie walczy tylko garstka ludzi na Ziemi. W każdym kraju i na każdym kontynencie istoty walczą z czasem i starają się odnaleźć w piekle, które zgotowali im ludzie. Człowiek przez swoją niegospodarność i nieracjonalne, nieekologiczne postępowanie niszczy swój dom – Planetę Ziemię. Wraz z ekspertami przemierzymy cały świat. W tej podróży losy hipopotamów w Kenii przeplotą się z historią malutkich szczekuszek w Górach Skalistych. Zobaczymy też, jakie zachowanie cechuje w walce o przetrwanie maleńkie żabki cophixalus ornatus w australijskim lesie.

Życie na krawędzi to spojrzenie na nieodwracalne skutki zmian klimatu dla niewinnych stworzeń na całym świecie. Na własne oczy ujrzymy wpływ bezmyślnych działań człowieka, przez które wiele gatunków zwierząt toczy walkę na śmierć i życie.
Czy zwierzęta przetrwają? Kiedy człowiek wyciągnie rękę do zagrożonych istot i zrozumie jak wiele zależy od przemyślanego i ekologicznego postępowania?

Życie na krawędzi
Premiera: niedziela, 6 września, godz. 15:00 na Animal Planet
Kolejne odcinki: niedziele, godz. 15:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...