reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

HD+ rusza 1 listopada

dodano: 2009-10-12 11:43 | aktualizacja: 2009-10-12 12:27
autor: Rafał Tomasiak | źródło: ASTRA

HD+ HD PLUS GmbH ruszy 1 listopada 2009 z serwisem HD+ oferującym kanały w wysokiej rozdzielczości. Początkowo platforma operatora SES ASTRA zaproponuje kanały HD nadawców RTL i VOX, w styczniu dołączą do nich Sat.1, ProSieben oraz kabel eins. Odbiorniki przeznaczone do odbioru platformy będą posiadały logo HD+, poza kanałami HD prywatnych nadawców widzowie będą mogli oglądać wszystkie niekodowane stacje z Astry.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po zakupie odbiornika widzowie będą mogli oglądać HD+ przez rok za darmo. Po upływie roku będzie należało ponownie naładować kartę za 50 euro, można to zrobić na stronie www.hd-plus.de, telefonicznie czy w sklepach lub zamiast doładowywać można również zakupić nową kartę.

Pod koniec roku w sprzedaży dostępne będzie sześć odbiorników HD+ wyprodukowanych przez Humax, Technisat, Technotrend Görler i Videoweb. Telewizory firm Loewe, Metz, Samsung i Sony także wspierają HD+ poprzez produkcję odbiorników zintegrowanych z tunerami oraz z interfejsem CI Plus.

HD PLUS GmbH to spółka podległa SES ASTRA, która powstała w maju 2009. Jej zadaniem jest wprowadzenie na rynek nowego serwisu z kanałami w wysokiej rozdzielczości HD+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...